Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Jedovnice

V meste Jedovnice (Česká republika) máme celkom 5 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Jedovnice

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Jedovnice

Chata v moravského krasu

8,8

Chata v moravského krasu

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata v moravského krasu. Chata v moravského krasu is set in Jedovnice and offers a bar. The lodge has lake views and is 27 km from Brno. Ubytovanie Chata v moravského krasu sa nachádza v meste Jedovnice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Chata v moravského krasu má celkové hodnotenie 8,8. Pre Chata v prírode Chata v moravského krasu momentálne evidujeme 8 recenzií.

Apartmány Jedovnice

8,7

Apartmány Jedovnice

Ubytovanie (Penzión) Apartmány Jedovnice. Penzión-Apartments Wendy je situovaný v pokojnom prostredí na okraji mesta. Ubytovanie Apartmány Jedovnice sa nachádza v meste Jedovnice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmány Jedovnice má celkové hodnotenie 8,7. Pre Penzión Apartmány Jedovnice momentálne evidujeme 85 recenzií.

Hotel Kras

8,5

Hotel Kras

Ubytovanie (Hotel) Hotel Kras. Hotel Kras sa nachádza pri jazere Olšovec v mestečku Jedovnice a ponúka krytý bazén a reštauráciu s veľkou panoramatickou terasou. Ubytovanie Hotel Kras sa nachádza v meste Jedovnice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Kras má celkové hodnotenie 8,5. Pre Hotel Hotel Kras momentálne evidujeme 257 recenzií.

Penzion Nike

7,6

Penzion Nike

Ubytovanie (Penzión) Penzion Nike. Set peacefully by the Lake Olšovec, Penzion Nike lies in the recreational area of Jedovnice. It offers simple rooms. Ubytovanie Penzion Nike sa nachádza v meste Jedovnice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Nike má celkové hodnotenie 7,6. Pre Penzión Penzion Nike momentálne evidujeme 181 recenzií.

Ubytovanie v meste Jedovnice

Mesto Jedovnice sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 5 hotelov a ubytovanie v meste Jedovnice.