Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Hostěnice

V meste Hostěnice (Česká republika) máme celkom 2 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Hostěnice

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Hostěnice

Chata Liška

9,7

Chata Liška

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata Liška. Featuring river views, Chata Liška in Hostěnice features accommodation, a garden, a shared lounge and a terrace. Ubytovanie Chata Liška sa nachádza v meste Hostěnice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 108 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Chata Liška má celkové hodnotenie 9,7. Pre Chata v prírode Chata Liška momentálne evidujeme 5 recenzií.

Chata na Říčkách

8,9

Chata na Říčkách

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata na Říčkách. Chata na Říčkách ponúka možnosť ubytovania s domácimi zvieratami v obci Hostěnice. Na mieste môžu hostia zdarma parkovať na súkromnom parkovisku. Ubytovanie Chata na Říčkách sa nachádza v meste Hostěnice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 19 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Chata na Říčkách má celkové hodnotenie 8,9. Pre Chata v prírode Chata na Říčkách momentálne evidujeme 39 recenzií.

Ubytovanie v meste Hostěnice

Mesto Hostěnice sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 2 hotelov a ubytovanie v meste Hostěnice.