Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Vacenovice

V meste Vacenovice (Česká republika) máme celkom 2 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Vacenovice

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Vacenovice

Penzion u Sklípků

9,1

Penzion u Sklípků

Ubytovanie (Penzión) Penzion u Sklípků. Penzion u Sklípků sa nachádza v obci Vacenovice, 50 km od Brna a 42 km od Mikulova. Na mieste je k dispozícii bezplatné súkromné ​​parkovisko. Ubytovanie Penzion u Sklípků sa nachádza v meste Vacenovice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion u Sklípků má celkové hodnotenie 9,1. Pre Penzión Penzion u Sklípků momentálne evidujeme 34 recenzií.

Oaza

8,3

Oaza

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Oaza. Dovolenkový dom Oaza sa nachádza v obci Vacenovice. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a terasou. Ubytovanie Oaza sa nachádza v meste Vacenovice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Oaza má celkové hodnotenie 8,3. Pre Dovolenkové domy Oaza momentálne evidujeme 5 recenzií.

Ubytovanie v meste Vacenovice

Mesto Vacenovice sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 2 hotelov a ubytovanie v meste Vacenovice.