Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Blansko

V meste Blansko (Česká republika) máme celkom 21 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Blansko

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Blansko

Apartmany De-Lu

9,9

Apartmany De-Lu

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Apartmany De-Lu. Apartmány De-Lu sa nachádzajú v Blansku, 25 km od Brna. Ponúkajú záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmany De-Lu sa nachádza v meste Blansko (Česko - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Těchov

9,8

Apartment Těchov

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Těchov. Apartmán Těchov so záhradou, sezónnym vonkajším bazénom a výhľadom do záhrady sa nachádza v Blansku. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartment Těchov sa nachádza v meste Blansko (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 99 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartment Těchov má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Apartment Těchov momentálne evidujeme 46 recenzií.

Chalupa u Macochy

9,6

Chalupa u Macochy

Ubytovanie (Chata v prírode) Chalupa u Macochy. Chalupa u Macochy sa nachádza v Blansku, 10 km od mesta Hořice (Blansko). Ubytovanie Chalupa u Macochy sa nachádza v meste Blansko (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Chalupa u Macochy má celkové hodnotenie 9,6. Pre Chata v prírode Chalupa u Macochy momentálne evidujeme 7 recenzií.

Penzion U Strakatého Koně

9,5

Penzion U Strakatého Koně

Ubytovanie (Penzión) Penzion U Strakatého Koně. V penzióne U Strakatého Koně, situovanom na okraji prírodnej rezervácie Moravský kras, si môžete vyskúšať jazdu na koni. Ubytovanie Penzion U Strakatého Koně sa nachádza v meste Blansko (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion U Strakatého Koně má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Penzion U Strakatého Koně momentálne evidujeme 134 recenzií.

Restaurace Obůrka

9,4

Restaurace Obůrka

Ubytovanie (Penzión) Restaurace Obůrka. Ubytovacie zariadenie Restaurace Obůrka sa nachádza v meste Blansko a ponúka príslušenstvo na grilovanie a terasu. Ubytovanie Restaurace Obůrka sa nachádza v meste Blansko (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Restaurace Obůrka má celkové hodnotenie 9,4. Pre Penzión Restaurace Obůrka momentálne evidujeme 223 recenzií.

Hotel Zámecká Sýpka

9,4

Hotel Zámecká Sýpka

Ubytovanie (Hotel) Hotel Zámecká Sýpka. Hotel Zámecká Sýpka sa nachádza v Blansku 100 metrov od zámku a ponúka letnú terasu s výhľadom do parku a pivnú krčmu so širokou ponukou rôznych pív. Ubytovanie Hotel Zámecká Sýpka sa nachádza v meste Blansko (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Zámecká Sýpka má celkové hodnotenie 9,4. Pre Hotel Hotel Zámecká Sýpka momentálne evidujeme 161 recenzií.

Statek Samsara

9,3

Statek Samsara

Ubytovanie (Penzión) Statek Samsara. Ubytovacie zariadenie Statek Samsara sa nachádza v Blansku a ponúka vám reštauráciu a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Statek Samsara sa nachádza v meste Blansko (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Statek Samsara má celkové hodnotenie 9,3. Pre Penzión Statek Samsara momentálne evidujeme 233 recenzií.

Apartmán u Kočky

9,3

Apartmán u Kočky

Ubytovanie (Apartmány) Apartmán u Kočky. Apartmán u Kočky sa nachádza v tichom prostredí v obci Dolní Lhota, 10 km od lyžiarskeho areálu Blansko-Hořice a 100 metrov od železničnej zastávky. Ubytovanie Apartmán u Kočky sa nachádza v meste Blansko (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán u Kočky má celkové hodnotenie 9,3. Pre Apartmány Apartmán u Kočky momentálne evidujeme 65 recenzií.

Penzion Macocha

9

Penzion Macocha

Ubytovanie (Penzión) Penzion Macocha. Tento penzión sa nachádza len 1 kilometer od priepasti Macocha a Punkevnej jaskyne v prírodnej rezervácii Moravský kras a ponúka gril a bezplatné... Ubytovanie Penzion Macocha sa nachádza v meste Blansko (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 104 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Macocha má celkové hodnotenie 9. Pre Penzión Penzion Macocha momentálne evidujeme 15 recenzií.

Penzion U Jezku

9

Penzion U Jezku

Ubytovanie (Penzión) Penzion U Jezku. Tento nefajčiarsky penzión sa nachádza v obci Lažánky v oblasti Moravského krasu, 1 km od priepasti Macocha. Ubytovanie Penzion U Jezku sa nachádza v meste Blansko (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion U Jezku má celkové hodnotenie 9. Pre Penzión Penzion U Jezku momentálne evidujeme 34 recenzií.

Boutique penzion Rech

8,9

Boutique penzion Rech

Ubytovanie (Penzión) Boutique penzion Rech. Tento rodinou prevádzkovaný penzión ponúka ubytovanie v izbách s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a letnú terasu s panoramatickým výhľadom na... Ubytovanie Boutique penzion Rech sa nachádza v meste Blansko (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Boutique penzion Rech má celkové hodnotenie 8,9. Pre Penzión Boutique penzion Rech momentálne evidujeme 131 recenzií.

Penzion SURF

8,8

Penzion SURF

Ubytovanie (Penzión) Penzion SURF. Penzión SURF sa nachádza v obci Klepačov, 2 km od Blanska, a ponúka bezplatné súkromné parkovisko, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a záhradu s... Ubytovanie Penzion SURF sa nachádza v meste Blansko (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion SURF má celkové hodnotenie 8,8. Pre Penzión Penzion SURF momentálne evidujeme 61 recenzií.

Penzion U Golema

8,7

Penzion U Golema

Ubytovanie (Penzión) Penzion U Golema. Penzión U Golema sa nachádza pri rieke Svitava, iba 10 minút chôdze od centra mesta Blansko a ponúka reštauráciu a bar s terasou. Ubytovanie Penzion U Golema sa nachádza v meste Blansko (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion U Golema má celkové hodnotenie 8,7. Pre Penzión Penzion U Golema momentálne evidujeme 624 recenzií.

Hotel Skalní Mlýn

8,5

Hotel Skalní Mlýn

Ubytovanie (Hotel) Hotel Skalní Mlýn. Hotel Skalní Mlýn sa nachádza v samom srdci prírodnej rezervácie Moravský kras, vedľa bývalého mlyna, a ponúka izby s vlastnou kúpeľňou, regionálnu kuchyňu... Ubytovanie Hotel Skalní Mlýn sa nachádza v meste Blansko (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Skalní Mlýn má celkové hodnotenie 8,5. Pre Hotel Hotel Skalní Mlýn momentálne evidujeme 420 recenzií.

Holiday Hotel Macocha

7,6

Holiday Hotel Macocha

Ubytovanie (Hotel) Holiday Hotel Macocha. Holiday Hotel Macocha is located 200 metres from the Blansko Train Station, close to the Moravian Karst and 25 km from the centre of Brno. Ubytovanie Holiday Hotel Macocha sa nachádza v meste Blansko (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Holiday Hotel Macocha má celkové hodnotenie 7,6. Pre Hotel Holiday Hotel Macocha momentálne evidujeme 253 recenzií.

Hotel Probe

6,5

Hotel Probe

Ubytovanie (Hotel) Hotel Probe. Hotel Probe sa nachádza na okraji Blanska v Moravskom krase, len 3 minúty chôdze od autobusovej a železničnej stanice Blansko. Ubytovanie Hotel Probe sa nachádza v meste Blansko (Česko - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 26 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pension Karst Blansko

Pension Karst Blansko

Ubytovanie (Penzión) Pension Karst Blansko. Tento 3-hviezdičkový penzión sa nachádza pri vstupe do Prírodnej rezervácie Moravský kras, 5 km od priepasti Macocha a Punkevnej jaskyne. Ubytovanie Pension Karst Blansko sa nachádza v meste Blansko (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Penzión Pension Karst Blansko nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Blansko

Mesto Blansko sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 21 hotelov a ubytovanie v meste Blansko.