Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Bulhary

V meste Bulhary (Česká republika) máme celkom 14 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Bulhary

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Bulhary

U Ladi

9,8

U Ladi

Ubytovanie (Privát) U Ladi. Penzión U Ladi sa nachádza v obci Bulhary a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet vo všetkých priestoroch a parkovanie na súkromnom parkovisku na... Ubytovanie U Ladi sa nachádza v meste Bulhary (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie U Ladi má celkové hodnotenie 9,8. Pre Privát U Ladi momentálne evidujeme 9 recenzií.

Penzion jako víno

9,6

Penzion jako víno

Ubytovanie (Penzión) Penzion jako víno. Penzión jako víno sa nachádza v obci Bulhary a ponúka ubytovanie so súkromnou terasou. Využívať môžete službu organizácie výletov a gril. Ubytovanie Penzion jako víno sa nachádza v meste Bulhary (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion jako víno má celkové hodnotenie 9,6. Pre Penzión Penzion jako víno momentálne evidujeme 74 recenzií.

Penzion u Dyje

9,4

Penzion u Dyje

Ubytovanie (Penzión) Penzion u Dyje. Penzión u Dyje sa nachádza v obci Bulhary, len 20 metrov od rieky Dyje, 6 km od zámku Lednice a 15 km od zámku Valtice. Ubytovanie Penzion u Dyje sa nachádza v meste Bulhary (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion u Dyje má celkové hodnotenie 9,4. Pre Penzión Penzion u Dyje momentálne evidujeme 36 recenzií.

Penzion Prefila

9,2

Penzion Prefila

Ubytovanie (Penzión) Penzion Prefila. Penzión Prefila sa nachádza v letovisku Bulhary a ponúka záhradu, bar a reštauráciu. Využívať môžete súkromné parkovisko a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Penzion Prefila sa nachádza v meste Bulhary (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Prefila má celkové hodnotenie 9,2. Pre Penzión Penzion Prefila momentálne evidujeme 86 recenzií.

Ubytování BOBULE Bulhary

9

Ubytování BOBULE Bulhary

Ubytovanie (Apartmán) Ubytování BOBULE Bulhary. Ubytovacie zariadenie Ubytování BOBULE Bulhary sa nachádza v obci Bulhary a je vybavené balkónom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Ubytování BOBULE Bulhary sa nachádza v meste Bulhary (Česko - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmány v soukromí

8,9

Apartmány v soukromí

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány v soukromí. Ubytovanie Apartmány v soukromí sa nachádza v obci Bulhary a ponúka bezplatné Wi-Fi a záhradu. Ubytovanie Apartmány v soukromí sa nachádza v meste Bulhary (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmány v soukromí má celkové hodnotenie 8,9. Pre Apartmány Apartmány v soukromí momentálne evidujeme 28 recenzií.

Penzion Bulhary

8,8

Penzion Bulhary

Ubytovanie (Penzión) Penzion Bulhary. Set in Bulhary, Penzion Bulhary features free bikes, garden, shared lounge, and free WiFi. Ubytovanie Penzion Bulhary sa nachádza v meste Bulhary (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Bulhary má celkové hodnotenie 8,8. Pre Penzión Penzion Bulhary momentálne evidujeme 13 recenzií.

Penzion Na Rozcestí

8,3

Penzion Na Rozcestí

Ubytovanie (Penzión) Penzion Na Rozcestí. Penzión Na Rozcestí sa nachádza v Bulharoch, 5 km od zámku Lednice, ktorý je zapísaný na zozname svetového dedičstva UNESCO. Ubytovanie Penzion Na Rozcestí sa nachádza v meste Bulhary (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 27 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Na Rozcestí má celkové hodnotenie 8,3. Pre Penzión Penzion Na Rozcestí momentálne evidujeme 267 recenzií.

Chalupa v zahradě mezi vinohrady

8,3

Chalupa v zahradě mezi vinohrady

Ubytovanie (Apartmán) Chalupa v zahradě mezi vinohrady. Located in Bulhary in the South Moravian region, Chalupa v zahradě mezi vinohrady has a terrace and city views. Ubytovanie Chalupa v zahradě mezi vinohrady sa nachádza v meste Bulhary (Česko - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovani "U lišáka FOXE"

7,5

Ubytovani "U lišáka FOXE"

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Ubytovani "U lišáka FOXE". Ubytovanie "U lišáka FOXE" ponúka ubytovanie umiestnené medzi vinohradmi v obci Bulhary. K dispozícii je vináreň na mieste, kde si hostia môžu kúpiť víno. Ubytovanie Ubytovani "U lišáka FOXE" sa nachádza v meste Bulhary (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Ubytovani "U lišáka FOXE" má celkové hodnotenie 7,5. Pre Dovolenkové domy Ubytovani "U lišáka FOXE" momentálne evidujeme 20 recenzií.

Domeček u kostela

Domeček u kostela

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Domeček u kostela. Domeček u kostela ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet v obci Bulhary. Dovolenkový dom má kompletne vybavenú kuchynku a jedáleň. Ubytovanie Domeček u kostela sa nachádza v meste Bulhary (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 88 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Dovolenkový dom Domeček u kostela nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Domeček Nad Sklepy

Domeček Nad Sklepy

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Domeček Nad Sklepy. Domeček Nad Sklepy is located in Bulhary. The accommodation is 6 km from Lednice. Ubytovanie Domeček Nad Sklepy sa nachádza v meste Bulhary (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 116 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Dovolenkový dom Domeček Nad Sklepy nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytování u Křížů

Ubytování u Křížů

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ubytování u Křížů. Situated in Bulhary, Ubytování u Křížů features accommodation with a terrace and free WiFi. The property features city views and is 6 km from Lednice. Ubytovanie Ubytování u Křížů sa nachádza v meste Bulhary (Česká republika - Juhomoravský kraj). Pre Dovolenkový dom Ubytování u Křížů nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Bulhary

Mesto Bulhary sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 14 hotelov a ubytovanie v meste Bulhary.