Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Kuřim

V meste Kuřim (Česká republika) máme celkom 3 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Kuřim

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Kuřim

Chocohotel Fikar

8,9

Chocohotel Fikar

Ubytovanie (Hotel) Chocohotel Fikar. Chocohotel Fikar sa nachádza v Kuřime, 13 km od Brna. Ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Chocohotel Fikar sa nachádza v meste Kuřim (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Chocohotel Fikar má celkové hodnotenie 8,9. Pre Hotel Chocohotel Fikar momentálne evidujeme 75 recenzií.

Golf Hotel Kaskáda Brno

8,7

Golf Hotel Kaskáda Brno

Ubytovanie (Hotel) Golf Hotel Kaskáda Brno. Hotel Kaskáda pri golfovom ihrisku sa nachádza 9 km na sever od Brna v malebnej a pokojnej doline medzi mestami Kuřim a Jinačovice. Ubytovanie Golf Hotel Kaskáda Brno sa nachádza v meste Kuřim (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Golf Hotel Kaskáda Brno má celkové hodnotenie 8,7. Pre Hotel Golf Hotel Kaskáda Brno momentálne evidujeme 269 recenzií.

Hotelová ubytovna KORD Kuřim

5,8

Hotelová ubytovna KORD Kuřim

Ubytovanie (Penzión) Hotelová ubytovna KORD Kuřim. Set in Kuřim, Hotelová ubytovna KORD Kuřim features a shared lounge, garden and free WiFi. Ubytovanie Hotelová ubytovna KORD Kuřim sa nachádza v meste Kuřim (Česko - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 13 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Kuřim

Mesto Kuřim sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a ubytovanie v meste Kuřim.