Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Ždánice

V meste Ždánice (Česká republika) máme celkom 1 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Ždánice

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Ždánice

Ždánice

9,7

Ždánice

Ubytovanie (Vidiecky dom) Ždánice. Set in Ždánice, the country house offers accommodation with a garden, free WiFi, a shared kitchen, and a shared lounge. Ubytovanie Ždánice sa nachádza v meste Ždánice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Ždánice má celkové hodnotenie 9,7. Pre Vidiecky dom Ždánice momentálne evidujeme 18 recenzií.

Nový byt u vody

Nový byt u vody

Ubytovanie (Apartmán) Nový byt u vody. Nový byt u vody is situated in Slapy. This apartment features accommodation with free WiFi. The apartment consists of 1 bathroom and a living room. Ubytovanie Nový byt u vody sa nachádza v meste Ždánice (Česko - Stredočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 93 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Klidný byt 2+1 s balkonem

Klidný byt 2+1 s balkonem

Ubytovanie (Apartmán) Klidný byt 2+1 s balkonem. Klidný byt 2+1 s balkonem is located in Ždánice. The accommodation is 39 km from Skalica. Brno is 44 km from the apartment, while Lednice is 44 km away. Ubytovanie Klidný byt 2+1 s balkonem sa nachádza v meste Ždánice (Česko - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 990 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Ždánice

Mesto Ždánice sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 1 hotelov a ubytovanie v meste Ždánice.