Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Valtice

V meste Valtice (Česká republika) máme celkom 48 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Valtice

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Valtice

Apartmány Málek

10

Apartmány Málek

Ubytovanie (Apartmánnový hotel) Apartmány Málek. Apartmány Málek sa nachádzajú vo Valticiach, 800 metrov od zámku Valtice, 2 km od Kolonády na Reistně a ponúkajú klimatizované ubytovanie s bezplatným... Ubytovanie Apartmány Málek sa nachádza v meste Valtice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 113 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmány Málek má celkové hodnotenie 10. Pre Apartmánnový hotel Apartmány Málek momentálne evidujeme 7 recenzií.

Apartmá na Špičce

10

Apartmá na Špičce

Ubytovanie (Privát) Apartmá na Špičce. Apartmá na Špičce offers accommodation in Valtice, 600 metres from Chateau Valtice and 600 metres from Colonnade na Reistně. Ubytovanie Apartmá na Špičce sa nachádza v meste Valtice (Česko - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vila Mia Valtice

9,9

Vila Mia Valtice

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Vila Mia Valtice. Vila Mia Valtice je samostatne stojaci dovolenkový dom vo Valticiach. Ubytovanie Vila Mia Valtice sa nachádza v meste Valtice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 99 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Vila Mia Valtice má celkové hodnotenie 9,9. Pre Dovolenkový dom Vila Mia Valtice momentálne evidujeme 21 recenzií.

Nad Šťastným sklepem

9,8

Nad Šťastným sklepem

Ubytovanie (Apartmán) Nad Šťastným sklepem. Apartmán Nad Šťastným sklepem sa nachádza vo Valticiach, 500 metrov od Valtického zámku. K dispozícii máte ubytovanie s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Nad Šťastným sklepem sa nachádza v meste Valtice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Nad Šťastným sklepem má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Nad Šťastným sklepem momentálne evidujeme 54 recenzií.

Rezidence Adalbert

9,8

Rezidence Adalbert

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Rezidence Adalbert. Rezidencia Adalbert so záhradou a terasou sa nachádza v meste Valtice, 800 metrov od zámku Valtice a 1,4 km od kolonády na Reistně. Ubytovanie Rezidence Adalbert sa nachádza v meste Valtice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 141 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Rezidence Adalbert má celkové hodnotenie 9,8. Pre Dovolenkový dom Rezidence Adalbert momentálne evidujeme 23 recenzií.

Apartmán Nela

9,8

Apartmán Nela

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Nela. Located in Valtice, within 1.1 km of Chateau Valtice and 2. Ubytovanie Apartmán Nela sa nachádza v meste Valtice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán Nela má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Apartmán Nela momentálne evidujeme 15 recenzií.

HARDY - Cognac & Pension

9,8

HARDY - Cognac & Pension

Ubytovanie (Penzión) HARDY - Cognac & Pension. Penzión HARDY - Cognac & Pension sa nachádza vo Valticiach, 700 metrov od zámku Valtice a 1,5 km od Kolonády na Reistně. Ubytovanie HARDY - Cognac & Pension sa nachádza v meste Valtice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie HARDY - Cognac & Pension má celkové hodnotenie 9,8. Pre Penzión HARDY - Cognac & Pension momentálne evidujeme 149 recenzií.

PENZION POD ZÁMKEM

9,7

PENZION POD ZÁMKEM

Ubytovanie (Penzión) PENZION POD ZÁMKEM. Ubytovanie PENZION POD ZÁMKEM sa nachádza v meste Valtice, 300 metrov od zámku Valtice. Ponúka klimatizované izby a záhradu. Ubytovanie PENZION POD ZÁMKEM sa nachádza v meste Valtice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie PENZION POD ZÁMKEM má celkové hodnotenie 9,7. Pre Penzión PENZION POD ZÁMKEM momentálne evidujeme 57 recenzií.

Apartmán Za radnicí

9,6

Apartmán Za radnicí

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Za radnicí. Ubytovanie Apartmán Za radnicí sa nachádza v meste Valtice, necelý 1 km od zámku Valtice a 17 minút chôdze od pamiatky Kolonáda na Reistně. Ubytovanie Apartmán Za radnicí sa nachádza v meste Valtice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 98 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán Za radnicí má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmán Apartmán Za radnicí momentálne evidujeme 33 recenzií.

NA KNÍŽECÍ CESTĚ VALTICE

9,6

NA KNÍŽECÍ CESTĚ VALTICE

Ubytovanie (Apartmány) NA KNÍŽECÍ CESTĚ VALTICE. Ubytovacie zariadenie NA KNÍŽECÍ CESTĚ VALTICE sa nachádza v meste Valtice, 200 metrov od zámku Valtice a 1,2 km od Kolonády na Reistně. Ubytovanie NA KNÍŽECÍ CESTĚ VALTICE sa nachádza v meste Valtice (Česko - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 115 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Satlava Valtice

9,5

Satlava Valtice

Ubytovanie (Apartmány) Satlava Valtice. Ubytovanie Satlava Valtice sa nachádza v meste Valtice v Juhomoravskom kraji, neďaleko zámku Chateau Valtice a Kolonády na Reistně. Ubytovanie Satlava Valtice sa nachádza v meste Valtice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Satlava Valtice má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmány Satlava Valtice momentálne evidujeme 255 recenzií.

Penzion U Vlků

9,5

Penzion U Vlků

Ubytovanie (Penzión) Penzion U Vlků. Penzión U Vlků ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, 150 metrov od historického centra mesta Valtice a 300 metrov od Valtického hradu. Ubytovanie Penzion U Vlků sa nachádza v meste Valtice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion U Vlků má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Penzion U Vlků momentálne evidujeme 97 recenzií.

Apartman v centru Valtice - hlavního města vína a památek

9,5

Apartman v centru Valtice - hlavního města vína a památek

Ubytovanie (Apartmán) Apartman v centru Valtice - hlavního města vína a památek. Klimatizované ubytovacie zariadenie Apartman v centru Valtice - hlavního města vína a památek sa nachádza v meste Valtice, 600 metrov od vinárstva Château... Ubytovanie Apartman v centru Valtice - hlavního města vína a památek sa nachádza v meste Valtice (Česko - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion Prinz

9,5

Penzion Prinz

Ubytovanie (Penzión) Penzion Prinz. Klimatizovaný 3-hviezdičkový penzión Prinz sa nachádza v meste Valtice a ponúka záhradu a klimatizované izby s bezplatným Wi-Fi a súkromnou kúpeľňou. Ubytovanie Penzion Prinz sa nachádza v meste Valtice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Prinz má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Penzion Prinz momentálne evidujeme 162 recenzií.

Villa

9,5

Villa

Ubytovanie (Apartmány) Villa. Located in Valtice in the South Moravian Region region, with Chateau Valtice and Colonnade na Reistně nearby, Villa provides accommodation with free... Ubytovanie Villa sa nachádza v meste Valtice (Česko - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion Moravský sommeliér

9,4

Penzion Moravský sommeliér

Ubytovanie (Penzión) Penzion Moravský sommeliér. Penzión Moravský sommeliér sa nachádza vo Valticiach, necelý 1 km od zámku Valtice a 2,1 km od Kolonády na Reistně. Ubytovanie Penzion Moravský sommeliér sa nachádza v meste Valtice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Moravský sommeliér má celkové hodnotenie 9,4. Pre Penzión Penzion Moravský sommeliér momentálne evidujeme 47 recenzií.

Penzion Vila Edith Valtice

9,4

Penzion Vila Edith Valtice

Ubytovanie (Penzión) Penzion Vila Edith Valtice. Penzión Vila Edith Valtice sa nachádza vo Valticiach 400 metrov od Valtického zámku a 1,5 km od Kolonády na Reistně. Ubytovanie Penzion Vila Edith Valtice sa nachádza v meste Valtice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Vila Edith Valtice má celkové hodnotenie 9,4. Pre Penzión Penzion Vila Edith Valtice momentálne evidujeme 116 recenzií.

PROSECCO RESIDENCE MARKO

9,4

PROSECCO RESIDENCE MARKO

Ubytovanie (Hotel) PROSECCO RESIDENCE MARKO. Hotel PROSECCO RESIDENCE MARKO sa nachádza v meste Valtice, 4,2 km od zámku Valtice a 3 km od kolonády na rieke Reistně. Ubytovanie PROSECCO RESIDENCE MARKO sa nachádza v meste Valtice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie PROSECCO RESIDENCE MARKO má celkové hodnotenie 9,4. Pre Hotel PROSECCO RESIDENCE MARKO momentálne evidujeme 147 recenzií.

Apartmán Valtice

9,4

Apartmán Valtice

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Valtice. Apartmán Valtice sa nachádza vo Valticiach, 400 metrov od zámku Valtice a 1,4 km od kolonády na Reistně. Ubytovanie Apartmán Valtice sa nachádza v meste Valtice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán Valtice má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmán Apartmán Valtice momentálne evidujeme 66 recenzií.

Ubytování Na Vinici

9,4

Ubytování Na Vinici

Ubytovanie (Privát) Ubytování Na Vinici. Ubytovacie zariadenie Ubytování Na Vinici sa nachádza v tichom prostredí uprostred viníc a ponúka ubytovanie v hostiteľskej rodine s bezplatným Wi-Fi... Ubytovanie Ubytování Na Vinici sa nachádza v meste Valtice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Ubytování Na Vinici má celkové hodnotenie 9,4. Pre Privát Ubytování Na Vinici momentálne evidujeme 58 recenzií.

Moderní byt v centru Valtic

9,4

Moderní byt v centru Valtic

Ubytovanie (Privát) Moderní byt v centru Valtic. Ubytovanie Moderní byt v centru Valtic sa nachádza v obci Valtice, 500 metrov od zámku Valtice a 1,7 km od Kolonády na Reistně, v oblasti, kde sa môžete... Ubytovanie Moderní byt v centru Valtic sa nachádza v meste Valtice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Moderní byt v centru Valtic má celkové hodnotenie 9,4. Pre Privát Moderní byt v centru Valtic momentálne evidujeme 32 recenzií.

Vinařství Obelisk

9,4

Vinařství Obelisk

Ubytovanie (Bed and breakfast) Vinařství Obelisk. Ubytovanie Vinařství Obelisk sa nachádza vo Valticiach, 2,6 km od zámku Valtice a ponúka klimatizované ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a prístup na terasu. Ubytovanie Vinařství Obelisk sa nachádza v meste Valtice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Vinařství Obelisk má celkové hodnotenie 9,4. Pre Bed and breakfast Vinařství Obelisk momentálne evidujeme 75 recenzií.

Apartment Železný Hrozen

9,4

Apartment Železný Hrozen

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Železný Hrozen. Apartmán Železný Hrozen sa nachádza v obci Valtice, 1,2 km od Valtického zámku a necelý kilometer od Kolonády na Reistně. Ubytovanie Apartment Železný Hrozen sa nachádza v meste Valtice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 110 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartment Železný Hrozen má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmán Apartment Železný Hrozen momentálne evidujeme 25 recenzií.

Sommelierka

9,3

Sommelierka

Ubytovanie (Privát) Sommelierka. Ubytovacie zariadenie Sommelierka sa nachádza v meste Valtice, 1 km od zámku Valtice a 2,3 km od Kolonády na Reistne. Ubytovanie Sommelierka sa nachádza v meste Valtice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Sommelierka má celkové hodnotenie 9,3. Pre Privát Sommelierka momentálne evidujeme 99 recenzií.

Penzion Za radnicí

9,3

Penzion Za radnicí

Ubytovanie (Penzión) Penzion Za radnicí. Penzión Za radnicí sa nachádza v meste Valtice a ponúka klimatizované izby s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Penzion Za radnicí sa nachádza v meste Valtice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Za radnicí má celkové hodnotenie 9,3. Pre Penzión Penzion Za radnicí momentálne evidujeme 38 recenzií.

Ubytování André

9,3

Ubytování André

Ubytovanie (Penzión) Ubytování André. Penzión Ubytování André sa nachádza v centre mesta Valtice v Lednicko-valtickom areáli zapísanom do zoznamu svetového kultúrneho dedičstva UNESCO. Ubytovanie Ubytování André sa nachádza v meste Valtice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 109 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Ubytování André má celkové hodnotenie 9,3. Pre Penzión Ubytování André momentálne evidujeme 121 recenzií.

Penzion Tramín

9,3

Penzion Tramín

Ubytovanie (Penzión) Penzion Tramín. Ubytovacie zariadenie Penzion Tramín sa nachádza vo Valticiach, necelý 1 km od Zámku Valtice a ponúka ubytovanie s barom, neplateným súkromným parkoviskom,... Ubytovanie Penzion Tramín sa nachádza v meste Valtice (Česko - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Na Domečku Valtice

9,2

Na Domečku Valtice

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Na Domečku Valtice. Ubytovanie Na Domečku Valtice sa nachádza vo Valticiach v Juhomoravskom kraji, neďaleko Zámku Valtice. Ubytovanie Na Domečku Valtice sa nachádza v meste Valtice (Česko - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 95 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytování nad sklípkem

9,2

Ubytování nad sklípkem

Ubytovanie (Apartmán) Ubytování nad sklípkem. Ubytování nad sklípkem sa nachádza v meste Valtice, 1,1 km od zámku Valtice a od Kolonády na Reistně. Ponúka gril a záhradu. Ubytovanie Ubytování nad sklípkem sa nachádza v meste Valtice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Ubytování nad sklípkem má celkové hodnotenie 9,2. Pre Apartmán Ubytování nad sklípkem momentálne evidujeme 79 recenzií.

Relaxační studio VERA s UBYTOVÁNÍM

9,2

Relaxační studio VERA s UBYTOVÁNÍM

Ubytovanie (Penzión) Relaxační studio VERA s UBYTOVÁNÍM. Relaxačné štúdio VERA s UBYTOVÁNÍM sa nachádza v meste Valtice, 1,3 km od miestneho zámku. Všetky izby sú vybavené TV s plochou obrazovkou. Ubytovanie Relaxační studio VERA s UBYTOVÁNÍM sa nachádza v meste Valtice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Relaxační studio VERA s UBYTOVÁNÍM má celkové hodnotenie 9,2. Pre Penzión Relaxační studio VERA s UBYTOVÁNÍM momentálne evidujeme 71 recenzií.

Pension Max Valtice

9,1

Pension Max Valtice

Ubytovanie (Penzión) Pension Max Valtice. Penzión Max Valtice vám ponúka záhradu s grilom a uzamykateľnú úschovňu bicyklov. K dispozícii je vám tu aj bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Pension Max Valtice sa nachádza v meste Valtice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Pension Max Valtice má celkové hodnotenie 9,1. Pre Penzión Pension Max Valtice momentálne evidujeme 168 recenzií.

Pumpion

9,1

Pumpion

Ubytovanie (Penzión) Pumpion. Penzión Pumpion sa nachádza v mestečku Valtice, 1,1 km od zámku Valtice. Ubytovacie zariadenie je vzdialené 2,1 km od Kolonády na Reistně. Ubytovanie Pumpion sa nachádza v meste Valtice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 114 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Pumpion má celkové hodnotenie 9,1. Pre Penzión Pumpion momentálne evidujeme 84 recenzií.

Ubytování u Bilkovičů

9,1

Ubytování u Bilkovičů

Ubytovanie (Penzión) Ubytování u Bilkovičů. Ubytování u Bilkovičů sa nachádza vo Valticiach, 1,1 km od Zámku Valtice a 2,2 km od Kolonády na Reistně. Ubytovanie Ubytování u Bilkovičů sa nachádza v meste Valtice (Česko - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Garni Klaret

9,1

Hotel Garni Klaret

Ubytovanie (Hotel) Hotel Garni Klaret. Penzión Klaret sa nachádza v mestečku Valtice a ponúka vám vínnu pivnicu, krytú terasu s krbom a vonkajší bazén. Ubytovanie Hotel Garni Klaret sa nachádza v meste Valtice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 105 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Garni Klaret má celkové hodnotenie 9,1. Pre Hotel Hotel Garni Klaret momentálne evidujeme 167 recenzií.

Penzion Dobré časy

9,1

Penzion Dobré časy

Ubytovanie (Penzión) Penzion Dobré časy. Penzión Dobré časy sa nachádza v meste Valtice, necelých 5 km od Valtického zámku. Ubytovanie Penzion Dobré časy sa nachádza v meste Valtice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Dobré časy má celkové hodnotenie 9,1. Pre Penzión Penzion Dobré časy momentálne evidujeme 5 recenzií.

Penzion Siesta

9,1

Penzion Siesta

Ubytovanie (Penzión) Penzion Siesta. Penzión Siesta sa nachádza na pokojnom mieste na okraji Valtíc na južnej Morave, necelý 1 km od centra mesta a Valtického zámku. Ubytovanie Penzion Siesta sa nachádza v meste Valtice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 81 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Siesta má celkové hodnotenie 9,1. Pre Penzión Penzion Siesta momentálne evidujeme 176 recenzií.

Penzion a vinný sklep Moravská Oáza

8,9

Penzion a vinný sklep Moravská Oáza

Ubytovanie (Penzión) Penzion a vinný sklep Moravská Oáza. Penzión a vinný sklep Moravská Oáza sa nachádza v meste Valtice a ponúka vám detské ihrisko a slnečnú terasu. Ubytovanie Penzion a vinný sklep Moravská Oáza sa nachádza v meste Valtice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion a vinný sklep Moravská Oáza má celkové hodnotenie 8,9. Pre Penzión Penzion a vinný sklep Moravská Oáza momentálne evidujeme 111 recenzií.

Hotel Besední Dům

8,9

Hotel Besední Dům

Ubytovanie (Hotel) Hotel Besední Dům. Hotel Besední Dům sa nachádza v historickom centre Valtíc, 2 minúty chôdze od námestia v Lednicko-valtickom areáli. Ubytovanie Hotel Besední Dům sa nachádza v meste Valtice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Besední Dům má celkové hodnotenie 8,9. Pre Hotel Hotel Besední Dům momentálne evidujeme 272 recenzií.

Hotel Salety

8,9

Hotel Salety

Ubytovanie (Hotel) Hotel Salety. Hotel Salety sa nachádza v historickej časti mesta Valtice v Lednicko-valtickom areáli vo vinárskej oblasti Moravy. Ubytovanie Hotel Salety sa nachádza v meste Valtice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Salety má celkové hodnotenie 8,9. Pre Hotel Hotel Salety momentálne evidujeme 638 recenzií.

Prázdninový dům Valtice

8,8

Prázdninový dům Valtice

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Prázdninový dům Valtice. Ubytovanie Prázdninový dům Valtice so záhradou sa nachádza v meste Valtice, v blízkosti zámku a Kolonády na Reistně. Ubytovanie Prázdninový dům Valtice sa nachádza v meste Valtice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 150 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Prázdninový dům Valtice má celkové hodnotenie 8,8. Pre Dovolenkové domy Prázdninový dům Valtice momentálne evidujeme 25 recenzií.

Penzion Castello

8,7

Penzion Castello

Ubytovanie (Penzión) Penzion Castello. Nefajčiarske ubytovanie s grilom Penzión Castello sa nachádza 1 km od Zámku Valtice, v blízkosti atrakcií ako Kolonáda na Reistně. Ubytovanie Penzion Castello sa nachádza v meste Valtice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Castello má celkové hodnotenie 8,7. Pre Penzión Penzion Castello momentálne evidujeme 170 recenzií.

Apartmán Ema

8,6

Apartmán Ema

Ubytovanie (Apartmány) Apartmán Ema. Apartmán Ema sa nachádza 7 minút chôdze od centra mesta Valtice a jeho zámku v Lednicko-valtickom areáli, ktorý je zapísaný na zozname chránených pamiatok... Ubytovanie Apartmán Ema sa nachádza v meste Valtice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán Ema má celkové hodnotenie 8,6. Pre Apartmány Apartmán Ema momentálne evidujeme 22 recenzií.

Penzion Čech

8,6

Penzion Čech

Ubytovanie (Penzión) Penzion Čech. Penzión Čech sa nachádza vo Valticiach a k dispozícii má bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, spoločnú kuchyňu a vínnu pivnicu priamo na mieste. Ubytovanie Penzion Čech sa nachádza v meste Valtice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 29 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Čech má celkové hodnotenie 8,6. Pre Penzión Penzion Čech momentálne evidujeme 356 recenzií.

Vinařský dvůr

8,2

Vinařský dvůr

Ubytovanie (Penzión) Vinařský dvůr. Zrekonštruovaný hotel Vinařský dvůr vo Valticiach ponúka očarujúcu vináreň s kachľovou pecou, ​​bazén, saunu a zadarmo parkovanie v garáži. Ubytovanie Vinařský dvůr sa nachádza v meste Valtice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Vinařský dvůr má celkové hodnotenie 8,2. Pre Penzión Vinařský dvůr momentálne evidujeme 53 recenzií.

Penzion U Kapitána

8,2

Penzion U Kapitána

Ubytovanie (Penzión) Penzion U Kapitána. Penzión U Kapitána sa nachádza v meste Valtice, necelých 600 metrov od zámku Valtice. Ubytovanie Penzion U Kapitána sa nachádza v meste Valtice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion U Kapitána má celkové hodnotenie 8,2. Pre Penzión Penzion U Kapitána momentálne evidujeme 48 recenzií.

V Aleji - ubytování v soukromí

8,1

V Aleji - ubytování v soukromí

Ubytovanie (Penzión) V Aleji - ubytování v soukromí. Penzión sa nachádza vo Valticiach v Českej republike, len 1,3 km od známeho Valtického zámku. Kúpeľne sú vybavené WC a sprchou. Všetky izby sú vybavené TV. Ubytovanie V Aleji - ubytování v soukromí sa nachádza v meste Valtice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie V Aleji - ubytování v soukromí má celkové hodnotenie 8,1. Pre Penzión V Aleji - ubytování v soukromí momentálne evidujeme 104 recenzií.

Hotel Apollon

8

Hotel Apollon

Ubytovanie (Hotel) Hotel Apollon. Hotel Apollon sa nachádza medzi centrom mesta Valtice a železničnou stanicou Valtice město. Ubytovanie Hotel Apollon sa nachádza v meste Valtice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Apollon má celkové hodnotenie 8. Pre Hotel Hotel Apollon momentálne evidujeme 234 recenzií.

Hostel Valtice

7,6

Hostel Valtice

Ubytovanie (Hostel) Hostel Valtice. Hostel Valtice ponúka jednoduché ubytovanie v spoločných izbách vo Valticiach. Je vhodný pre pobyt s domácim zvieraťom. Ubytovanie Hostel Valtice sa nachádza v meste Valtice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 20 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hostel Valtice má celkové hodnotenie 7,6. Pre Hostel Hostel Valtice momentálne evidujeme 241 recenzií.

Ubytování Anna

Ubytování Anna

Ubytovanie (Apartmán) Ubytování Anna. Set in Valtice, less than 1 km from Chateau Valtice, Ubytování Anna offers accommodation with a garden, free WiFi, a shared kitchen, and room service. Ubytovanie Ubytování Anna sa nachádza v meste Valtice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Apartmán Ubytování Anna nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Apartmány Mia Valtice

Apartmány Mia Valtice

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Mia Valtice. Apartmány Mia Valtice sa nachádzajú v meste Valtice, v blízkosti zámku Valtice a Kolonády na Reistně. Ubytovanie Apartmány Mia Valtice sa nachádza v meste Valtice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 110 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Apartmány Apartmány Mia Valtice nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Růža

Růža

Ubytovanie (Apartmán) Růža. Růža is an accommodation located in Valtice, 1.1 km from Chateau Valtice and 1.1 km from Colonnade na Reistně. Ubytovanie Růža sa nachádza v meste Valtice (Česko - Juhomoravský kraj).

Ubytovanie v meste Valtice

Mesto Valtice sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 48 hotelov a ubytovanie v meste Valtice.