Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Velké Němčice

V meste Velké Němčice (Česká republika) máme celkom 2 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Velké Němčice

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Velké Němčice

Penzion Vinařský dvorek

8,8

Penzion Vinařský dvorek

Ubytovanie (Penzión) Penzion Vinařský dvorek. Penzión Vinařský dvorek sa nachádza v obci Velké Němčice na ľavom brehu rieky Svratka, 20 minút cesty autom od Mušovských jazier. Ubytovanie Penzion Vinařský dvorek sa nachádza v meste Velké Němčice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Vinařský dvorek má celkové hodnotenie 8,8. Pre Penzión Penzion Vinařský dvorek momentálne evidujeme 67 recenzií.

Pod moravskými vinohrady

Pod moravskými vinohrady

Ubytovanie (Apartmán) Pod moravskými vinohrady. Pod moravskými vinohrady is situated in Velké Němčice and offers free bikes. The accommodation is 49 km from Laa an der Thaya. Ubytovanie Pod moravskými vinohrady sa nachádza v meste Velké Němčice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 15 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Apartmán Pod moravskými vinohrady nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Velké Němčice

Mesto Velké Němčice sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 2 hotelov a ubytovanie v meste Velké Němčice.