Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Kelčany

V meste Kelčany (Česká republika) máme celkom 1 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Kelčany

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Kelčany

Ubytování na squashi

8,2

Ubytování na squashi

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Ubytování na squashi. Boasting a swimming pool, a garden and a shared lounge and views of the garden, Ubytování na squashi is situated in Kelčany and features accommodation with... Ubytovanie Ubytování na squashi sa nachádza v meste Kelčany (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Ubytování na squashi má celkové hodnotenie 8,2. Pre Dovolenkové domy Ubytování na squashi momentálne evidujeme 12 recenzií.

Penzion ENO

Penzion ENO

Ubytovanie (Penzión) Penzion ENO. Set in Kelčany, Penzion ENO features a bar and free WiFi. All rooms feature a kitchenette and a private bathroom. Guests can make use of a garden. Ubytovanie Penzion ENO sa nachádza v meste Kelčany (Česko - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Kelčany

Mesto Kelčany sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 1 hotelov a ubytovanie v meste Kelčany.