Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Mikulov

V meste Mikulov (Česká republika) máme celkom 107 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Mikulov

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Mikulov

Apartmán Astrid 3

10

Apartmán Astrid 3

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Astrid 3. Apartmán Astrid 3 sa nachádza v Mikulove a ponúka záhradu a terasu. Využívať môžete bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Apartmán Astrid 3 sa nachádza v meste Mikulov (Česko - Juhomoravský kraj).

Rodinný dům Veleba - Mikulov

10

Rodinný dům Veleba - Mikulov

Ubytovanie (Vily) Rodinný dům Veleba - Mikulov. Rodinný dům Veleba - Mikulov is set in Mikulov and offers a shared lounge, a garden and a terrace. Ubytovanie Rodinný dům Veleba - Mikulov sa nachádza v meste Mikulov (Česko - Juhomoravský kraj).

Apartmány Koněvova

10

Apartmány Koněvova

Ubytovanie (Apartmánnový hotel) Apartmány Koněvova. Apartmány Koněvova sa nachádzajú v meste Mikulov a poskytujú ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartmány Koněvova sa nachádza v meste Mikulov (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Apartmány Koněvova má celkové hodnotenie 10. Pre Apartmánnový hotel Apartmány Koněvova momentálne evidujeme 6 recenzií.

Mikulov Apartments - Apartmán Radka

10

Mikulov Apartments - Apartmán Radka

Ubytovanie (Apartmány) Mikulov Apartments - Apartmán Radka. Mikulov Apartments - Apartmán Radka is situated in Mikulov. The property is 43 km from Brno, and complimentary private parking is available. Ubytovanie Mikulov Apartments - Apartmán Radka sa nachádza v meste Mikulov (Česko - Juhomoravský kraj).

Hostel Zahrada Mikulov

10

Hostel Zahrada Mikulov

Ubytovanie (Hostel) Hostel Zahrada Mikulov. Ubytovacie zariadenie Hostel Zahrada Mikulov sa nachádza v Mikulove a ponúka ubytovanie so spoločenskou miestnosťou, záhradou, terasou a bezplatným Wi-Fi... Ubytovanie Hostel Zahrada Mikulov sa nachádza v meste Mikulov (Česko - Juhomoravský kraj).

Apartmány Pemag Mikulov

10

Apartmány Pemag Mikulov

Ubytovanie (Penzión) Apartmány Pemag Mikulov. Apartmány Pemag Mikulov sa nachádzajú v Mikulove a ponúkajú bezplatné Wi-Fi a výhľad do záhrady. Ubytovanie Apartmány Pemag Mikulov sa nachádza v meste Mikulov (Česko - Juhomoravský kraj).

Apartmány Pod Novou

10

Apartmány Pod Novou

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Pod Novou. Set in Mikulov in the South Moravian region, Apartmány Pod Novou offers accommodation with free WiFi and free private parking, as well as access to a hot... Ubytovanie Apartmány Pod Novou sa nachádza v meste Mikulov (Česko - Juhomoravský kraj).

Apartmány ROSE Mikulov

9,9

Apartmány ROSE Mikulov

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány ROSE Mikulov. Apartmány ROSE Mikulov sa nachádzajú v Mikulove, 12 km od Valtíc a ponúkajú vám terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmány ROSE Mikulov sa nachádza v meste Mikulov (Česko - Juhomoravský kraj).

Dream Apt Mikulov

9,9

Dream Apt Mikulov

Ubytovanie (Apartmány) Dream Apt Mikulov. Dream Apt Mikulov is situated in Mikulov. The accommodation is 13 km from Lednice. Ubytovanie Dream Apt Mikulov sa nachádza v meste Mikulov (Česko - Juhomoravský kraj).

Apartmán Domenica 404

9,8

Apartmán Domenica 404

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Domenica 404. Apartmán Domenica 404 is situated in Mikulov. The air-conditioned accommodation is 44 km from Brno, and guests benefit from private parking available on... Ubytovanie Apartmán Domenica 404 sa nachádza v meste Mikulov (Česko - Juhomoravský kraj).

Olivea Mikulov wine&apartments

9,8

Olivea Mikulov wine&apartments

Ubytovanie (Apartmány) Olivea Mikulov wine&apartments. Ubytovacie zariadenie Olivea Mikulov wine & apartments ponúka ubytovanie v Mikulove. V ubytovaní sa podávajú raňajky à la carte. Nechýba ani terasa. Ubytovanie Olivea Mikulov wine&apartments sa nachádza v meste Mikulov (Česko - Juhomoravský kraj).

Apartmány U Měšťana

9,8

Apartmány U Měšťana

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány U Měšťana. Apartmány U Měšťana ponúkajú ubytovanie so záhradou v Mikulove, 43 km od Brna. Ubytovanie Apartmány U Měšťana sa nachádza v meste Mikulov (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Apartmány U Měšťana má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmány Apartmány U Měšťana momentálne evidujeme 209 recenzií.

Apartmán Astrid

9,8

Apartmán Astrid

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Astrid. Apartmán Astrid sa nachádza v Mikulove v juhomoravskom kraji. Ponúka patio a výhľad do záhrady. Ubytovanie je vzdialené 13 km od mesta Valtice. Ubytovanie Apartmán Astrid sa nachádza v meste Mikulov (Česko - Juhomoravský kraj).

Ubytování v Renesančním domě

9,8

Ubytování v Renesančním domě

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ubytování v Renesančním domě. Rekreačný dom Historical Summer House in Mikulov sa nachádza v meste Mikulov a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Ubytování v Renesančním domě sa nachádza v meste Mikulov (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Ubytování v Renesančním domě má celkové hodnotenie 9,8. Pre Dovolenkový dom Ubytování v Renesančním domě momentálne evidujeme 47 recenzií.

Apartmán Astrid 4

9,7

Apartmán Astrid 4

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Astrid 4. Apartmán Astrid 4 is set in Mikulov. The air-conditioned accommodation is 44 km from Brno, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking... Ubytovanie Apartmán Astrid 4 sa nachádza v meste Mikulov (Česko - Juhomoravský kraj).

Family Provence Mikulov

9,7

Family Provence Mikulov

Ubytovanie (Apartmány) Family Provence Mikulov. Set in Mikulov in the South Moravian region, Family Provence Mikulov has a balcony. Ubytovanie Family Provence Mikulov sa nachádza v meste Mikulov (Česko - Juhomoravský kraj).

Apartmán Veltlín Mikulov

9,7

Apartmán Veltlín Mikulov

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Veltlín Mikulov. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Apartmán Veltlín Mikulov is set in Mikulov. Ubytovanie Apartmán Veltlín Mikulov sa nachádza v meste Mikulov (Česko - Juhomoravský kraj).

Apartmá u Kytišky, s velkou zahradou

9,7

Apartmá u Kytišky, s velkou zahradou

Ubytovanie (Apartmán) Apartmá u Kytišky, s velkou zahradou. Located in Mikulov, Apartmá u Kytišky, s velkou zahradou offers a bar, a garden and a barbecue. Ubytovanie Apartmá u Kytišky, s velkou zahradou sa nachádza v meste Mikulov (Česko - Juhomoravský kraj).

Apartmany Antico

9,7

Apartmany Antico

Ubytovanie (Apartmány) Apartmany Antico. Apartmány Antico sídlia v budove zo 17. storočia v centre mesta Mikulov. Sú zariadené v toskánskom štýle. Ubytovanie Apartmany Antico sa nachádza v meste Mikulov (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Apartmany Antico má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmány Apartmany Antico momentálne evidujeme 208 recenzií.

Apartmán Kafe s postelí, střed Mikulova

9,7

Apartmán Kafe s postelí, střed Mikulova

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Kafe s postelí, střed Mikulova. Apartmán Kafe s postelí, střed Mikulova is situated in Mikulov. Ubytovanie Apartmán Kafe s postelí, střed Mikulova sa nachádza v meste Mikulov (Česko - Juhomoravský kraj).

Penzion Baltazar Mikulov

9,7

Penzion Baltazar Mikulov

Ubytovanie (Penzión) Penzion Baltazar Mikulov. Penzión Baltazar sa nachádza v bývalej židovskej štvrti a ponúka vám výhľad na zámok Mikulov a krajinu južnej Moravy. Ubytovanie Penzion Baltazar Mikulov sa nachádza v meste Mikulov (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Penzion Baltazar Mikulov má celkové hodnotenie 9,7. Pre Penzión Penzion Baltazar Mikulov momentálne evidujeme 398 recenzií.

REZIDENCE KONĚVOVA, Mikulov

9,7

REZIDENCE KONĚVOVA, Mikulov

Ubytovanie (Apartmány) REZIDENCE KONĚVOVA, Mikulov. REZIDENCE KONĚVOVA, Mikulov sa nachádza v Mikulove a ponúka bezplatné Wi-Fi, bezplatné bicykle, spoločenskú miestnosť a terasu. Ubytovanie REZIDENCE KONĚVOVA, Mikulov sa nachádza v meste Mikulov (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie REZIDENCE KONĚVOVA, Mikulov má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmány REZIDENCE KONĚVOVA, Mikulov momentálne evidujeme 12 recenzií.

Pod Svatým kopečkem

9,7

Pod Svatým kopečkem

Ubytovanie (Privát) Pod Svatým kopečkem. Privát Pod Svatým kopečkem sa nachádza v Mikulove a ponúka vám ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a záhradu s vonkajším bazénom a výhľadom na bazén. Ubytovanie Pod Svatým kopečkem sa nachádza v meste Mikulov (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Pod Svatým kopečkem má celkové hodnotenie 9,7. Pre Privát Pod Svatým kopečkem momentálne evidujeme 34 recenzií.

Poetic

9,6

Poetic

Ubytovanie (Apartmán) Poetic. Set in Mikulov, Poetic offers accommodation with a balcony and free WiFi. The apartment features garden views and is 13 km from Lednice. Ubytovanie Poetic sa nachádza v meste Mikulov (Česko - Juhomoravský kraj).

U Hradeb

9,6

U Hradeb

Ubytovanie (Apartmán) U Hradeb. U Hradeb is set in Mikulov. The air-conditioned accommodation is 44 km from Brno, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking available... Ubytovanie U Hradeb sa nachádza v meste Mikulov (Česko - Juhomoravský kraj).

Na Kapucínské

9,6

Na Kapucínské

Ubytovanie (Penzión) Na Kapucínské. Ubytovanie Na Kapucínské sa nachádza uprostred moravskej vinárskej oblasti, 300 metrov od Mikulovského hradu. Ubytovanie Na Kapucínské sa nachádza v meste Mikulov (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Na Kapucínské má celkové hodnotenie 9,6. Pre Penzión Na Kapucínské momentálne evidujeme 131 recenzií.

Pension Čížek

9,6

Pension Čížek

Ubytovanie (Apartmány) Pension Čížek. Pension Čížek sa nachádza v Mikulove, ponúka ubytovanie v jednotkách s priestorom na posedenie a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Pension Čížek sa nachádza v meste Mikulov (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Pension Čížek má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmány Pension Čížek momentálne evidujeme 109 recenzií.

Kníže Ferdinand Apartments

9,6

Kníže Ferdinand Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Kníže Ferdinand Apartments. Ubytovacie zariadenie Kníže Ferdinand Apartments sa nachádza v meste Mikulov. V ubytovaní je k dispozícii kompletne vybavená kuchyňa a súkromná kúpeľňa. Ubytovanie Kníže Ferdinand Apartments sa nachádza v meste Mikulov (Česko - Juhomoravský kraj).

Hotel Desatero

9,6

Hotel Desatero

Ubytovanie (Hotel) Hotel Desatero. Hotel Desatero ponúka bezplatné Wi-Fi a izby s klimatizáciou v Mikulove. Na mieste nájdu hostia aj slnečnú terasu. V ponuke ubytovania sú tiež rodinné... Ubytovanie Hotel Desatero sa nachádza v meste Mikulov (Česko - Juhomoravský kraj).

Apartment Mikulov, Husova Ulice

9,6

Apartment Mikulov, Husova Ulice

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Mikulov, Husova Ulice. Klimatizovaný apartmán Mikulov, Husova Ulice vám ponúka možnosť ubytovania s domácimi zvieratami v Mikulove, 43 km od Brna. Ubytovanie Apartment Mikulov, Husova Ulice sa nachádza v meste Mikulov (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Apartment Mikulov, Husova Ulice má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmán Apartment Mikulov, Husova Ulice momentálne evidujeme 32 recenzií.

CASA BIANCO Mikulov

9,5

CASA BIANCO Mikulov

Ubytovanie (Apartmán) CASA BIANCO Mikulov. Offering free WiFi and garden views, CASA BIANCO Mikulov is an accommodation situated in Mikulov. The air-conditioned accommodation is 13 km from Lednice. Ubytovanie CASA BIANCO Mikulov sa nachádza v meste Mikulov (Česko - Juhomoravský kraj).

Apartmán VIENNA

9,5

Apartmán VIENNA

Ubytovanie (Privát) Apartmán VIENNA. Apartmán VIENNA sa nachádza v Mikulove a ponúka ubytovanie s priestorom na posedenie. Ubytovanie Apartmán VIENNA sa nachádza v meste Mikulov (Česko - Juhomoravský kraj).

Hnízdo

9,5

Hnízdo

Ubytovanie (Apartmány) Hnízdo. Ubytovanie Hnízdo sa nachádza v Mikulove. V klimatizovaných ubytovacích jednotkách s dláždenými podlahami je k dispozícii súkromná kúpeľňa, TV s plochou... Ubytovanie Hnízdo sa nachádza v meste Mikulov (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Hnízdo má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmány Hnízdo momentálne evidujeme 8 recenzií.

Chatka Daniel - Mikulov

9,5

Chatka Daniel - Mikulov

Ubytovanie (Chata v prírode) Chatka Daniel - Mikulov. Set in Mikulov in the South Moravian region, Chatka Daniel - Mikulov has a garden. The air-conditioned accommodation is 12 km from Lednice. Ubytovanie Chatka Daniel - Mikulov sa nachádza v meste Mikulov (Česko - Juhomoravský kraj).

Dubnovka Mikulov

9,5

Dubnovka Mikulov

Ubytovanie (Apartmány) Dubnovka Mikulov. Dubnovka Mikulov is set in Mikulov. The property has city views and is 12 km from Lednice. Ubytovanie Dubnovka Mikulov sa nachádza v meste Mikulov (Česko - Juhomoravský kraj).

Apartmány Břachovna

9,5

Apartmány Břachovna

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Břachovna. Set in Mikulov v Krušných Horách in the Usti nad Labem region and Hrobská Kotva reachable within 1. Ubytovanie Apartmány Břachovna sa nachádza v meste Mikulov (Česko - Ústecký kraj).

Mikulov Apartmány MAGISTR

9,5

Mikulov Apartmány MAGISTR

Ubytovanie (Apartmánnový hotel) Mikulov Apartmány MAGISTR. Ubytovacie zariadenie Mikulov Apartmány MAGISTR so záhradou a bezplatným Wi-Fi poskytuje ubytovanie v Mikulove. Ubytovanie Mikulov Apartmány MAGISTR sa nachádza v meste Mikulov (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Mikulov Apartmány MAGISTR má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmánnový hotel Mikulov Apartmány MAGISTR momentálne evidujeme 39 recenzií.

Apartment LIVI

9,5

Apartment LIVI

Ubytovanie (Apartmán) Apartment LIVI. Apartmán LIVI sa nachádza v Mikulove a ponúka bezplatné Wi-Fi, výhľad do záhrady a súkromnú terasu. Ubytovanie Apartment LIVI sa nachádza v meste Mikulov (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Apartment LIVI má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmán Apartment LIVI momentálne evidujeme 59 recenzií.

Appartement Le Miracle Rezidence Speicher

9,5

Appartement Le Miracle Rezidence Speicher

Ubytovanie (Apartmán) Appartement Le Miracle Rezidence Speicher. Ubytovacie zariadenie Appartement Le Miracle Rezidence Speicher sa nachádza v Mikulove a ponúka bezplatné bicykle. Lednice sú vzdialené 14 km. Ubytovanie Appartement Le Miracle Rezidence Speicher sa nachádza v meste Mikulov (Česko - Juhomoravský kraj).

Apartmán Mikulov

9,5

Apartmán Mikulov

Ubytovanie (Apartmány) Apartmán Mikulov. Apartmán Mikulov has garden views, free WiFi and free private parking, situated in Mikulov. Ubytovanie Apartmán Mikulov sa nachádza v meste Mikulov (Česko - Juhomoravský kraj).

Na Plovárně Mikulov - podkrovní mezonet s klimatizací

9,5

Na Plovárně Mikulov - podkrovní mezonet s klimatizací

Ubytovanie (Apartmán) Na Plovárně Mikulov - podkrovní mezonet s klimatizací. Na Plovárně Mikulov - podkrovní mezonet s klimatizací is located in Mikulov. Ubytovanie Na Plovárně Mikulov - podkrovní mezonet s klimatizací sa nachádza v meste Mikulov (Česko - Juhomoravský kraj).

Penzion Muškát

9,5

Penzion Muškát

Ubytovanie (Apartmány) Penzion Muškát. Penzión Muškát sa nachádza v Mikulove a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a kasínom. Na mieste si môžu hostia požičať bicykle. Ubytovanie Penzion Muškát sa nachádza v meste Mikulov (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Penzion Muškát má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmány Penzion Muškát momentálne evidujeme 27 recenzií.

Penzion Verde

9,5

Penzion Verde

Ubytovanie (Penzión) Penzion Verde. Penzión Verde sa nachádza v Mikulove a ponúka vám ubytovanie s vlastným stravovaním, bezplatným Wi-Fi pripojením na internet, klimatizáciou, terasou a... Ubytovanie Penzion Verde sa nachádza v meste Mikulov (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Penzion Verde má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Penzion Verde momentálne evidujeme 113 recenzií.

Apartmán PERGOLA

9,4

Apartmán PERGOLA

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán PERGOLA. Apartmán PERGOLA is located in Mikulov and offers a garden and a terrace. Ubytovanie Apartmán PERGOLA sa nachádza v meste Mikulov (Česko - Juhomoravský kraj).

Boutique Apartman Mikulov

9,4

Boutique Apartman Mikulov

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Boutique Apartman Mikulov. Boutique Apartman Mikulov sídli v historickej renesančnej budove hneď vedľa Mikulovského zámku uprostred malebnej prírodnej rezervácie Pálava. Ubytovanie Boutique Apartman Mikulov sa nachádza v meste Mikulov (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Boutique Apartman Mikulov má celkové hodnotenie 9,4. Pre Dovolenkový dom Boutique Apartman Mikulov momentálne evidujeme 20 recenzií.

Apartmán NEWSTALGIE

9,4

Apartmán NEWSTALGIE

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán NEWSTALGIE. Apartmán NEWSTALGIE is situated in Mikulov. The air-conditioned accommodation is 44 km from Brno, and guests benefit from private parking available on site... Ubytovanie Apartmán NEWSTALGIE sa nachádza v meste Mikulov (Česko - Juhomoravský kraj).

Motel Eldorado

9,4

Motel Eldorado

Ubytovanie (Penzión) Motel Eldorado. Ubytovacie zariadenie Motel Eldorado sa nachádza v Mikulove a ponúka reštauráciu, bar, spoločný salónik a záhradu. Ubytovanie Motel Eldorado sa nachádza v meste Mikulov (Česko - Juhomoravský kraj).

Villa Kiwi

9,4

Villa Kiwi

Ubytovanie (Penzión) Villa Kiwi. Ubytovacie zariadenie Villa Kiwi sa nachádza 1 km od zámku Mikulov a 1,5 km od mesta Svatý Kopeček. Ubytovanie Villa Kiwi sa nachádza v meste Mikulov (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Villa Kiwi má celkové hodnotenie 9,4. Pre Penzión Villa Kiwi momentálne evidujeme 142 recenzií.

Pension Štěpán

9,4

Pension Štěpán

Ubytovanie (Penzión) Pension Štěpán. Pension Štěpán sa nachádza v meste Mikulov a má záhradu, spoločenskú miestnosť, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Pension Štěpán sa nachádza v meste Mikulov (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Pension Štěpán má celkové hodnotenie 9,4. Pre Penzión Pension Štěpán momentálne evidujeme 69 recenzií.

Ubytovanie v meste Mikulov

Mesto Mikulov sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 107 hotelov a ubytovanie v meste Mikulov.