Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Ratíškovice

V meste Ratíškovice (Česká republika) máme celkom 11 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Ratíškovice

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Ratíškovice

RELAX u lesa

10

RELAX u lesa

Ubytovanie (Apartmán) RELAX u lesa. Ubytovanie RELAX u lesa sa nachádza v obci Ratíškovice a ponúka ubytovanie s terasou a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie RELAX u lesa sa nachádza v meste Ratíškovice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 29 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie RELAX u lesa má celkové hodnotenie 10. Pre Apartmán RELAX u lesa momentálne evidujeme 13 recenzií.

Apartmán Štěpánka

9,8

Apartmán Štěpánka

Ubytovanie (Apartmány) Apartmán Štěpánka. Apartmán Štěpánka sa nachádza v tichej oblasti, 250 metrov od lesa v blízkosti viníc a vínnych pivníc. Ubytovanie Apartmán Štěpánka sa nachádza v meste Ratíškovice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 26 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán Štěpánka má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmány Apartmán Štěpánka momentálne evidujeme 99 recenzií.

Apartmán U lesa

9,7

Apartmán U lesa

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán U lesa. Apartmán U lesa s terasou a výhľadom do záhrady sa nachádza v dedinke Ratíškovice. Hostia môžu využívať gril a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmán U lesa sa nachádza v meste Ratíškovice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Apartmán U lesa má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Apartmán U lesa momentálne evidujeme 37 recenzií.

Apartmán Café u Kordulky

9,7

Apartmán Café u Kordulky

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Café u Kordulky. Klimatizovaný apartmán sa nachádza v centre obce Ratíškovice a ponúka ubytovanie, reštauráciu na mieste a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet vo... Ubytovanie Apartmán Café u Kordulky sa nachádza v meste Ratíškovice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán Café u Kordulky má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Apartmán Café u Kordulky momentálne evidujeme 43 recenzií.

Slovácká chalupa

9,7

Slovácká chalupa

Ubytovanie (Apartmán) Slovácká chalupa. Apartmán Slovácká chalupa s vlastným stravovaním a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet sa nachádza v budove z 19. storočia v obci Ratíškovice. Ubytovanie Slovácká chalupa sa nachádza v meste Ratíškovice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Slovácká chalupa má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Slovácká chalupa momentálne evidujeme 23 recenzií.

Apartmán ve Dvoře

9,6

Apartmán ve Dvoře

Ubytovanie (Apartmány) Apartmán ve Dvoře. Toto ubytovanie sa nachádza v obci Ratíškovice, 40 km od Mikulova, a je vhodné pre pobyt s domácim zvieraťom. Ubytovanie Apartmán ve Dvoře sa nachádza v meste Ratíškovice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 24 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán ve Dvoře má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmány Apartmán ve Dvoře momentálne evidujeme 75 recenzií.

Ubytování U Jezérka

9,5

Ubytování U Jezérka

Ubytovanie (Vidiecky dom) Ubytování U Jezérka. Ubytovanie U Jezérka sa nachádza v obci Ratíškovice. V tomto vidieckom dome je k dispozícii gril. Ubytovanie Ubytování U Jezérka sa nachádza v meste Ratíškovice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Ubytování U Jezérka má celkové hodnotenie 9,5. Pre Vidiecky dom Ubytování U Jezérka momentálne evidujeme 8 recenzií.

Penzion U Tomáše

8,2

Penzion U Tomáše

Ubytovanie (Penzión) Penzion U Tomáše. Penzión U Tomáše s nachádza v obci Ratíškovice. Hostia tu môžu využívať gril. Vo všetkých izbách je k dispozícii kuchyňa a spoločná kúpeľňa. Ubytovanie Penzion U Tomáše sa nachádza v meste Ratíškovice (Česko - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 21 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chaloupka na Zelnicách

Chaloupka na Zelnicách

Ubytovanie (Chata v prírode) Chaloupka na Zelnicách. Set in Ratíškovice, 13 km from Skalica, Chaloupka na Zelnicách offers a garden and free WiFi. The lodge offers a continental or buffet breakfast. Ubytovanie Chaloupka na Zelnicách sa nachádza v meste Ratíškovice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Chata v prírode Chaloupka na Zelnicách nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Apartmán U Zastávky

Apartmán U Zastávky

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán U Zastávky. Apartmán U Zastávky is set in Ratíškovice and offers a garden and a terrace. Ubytovanie Apartmán U Zastávky sa nachádza v meste Ratíškovice (Česko - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Ratíškovice

Mesto Ratíškovice sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 11 hotelov a ubytovanie v meste Ratíškovice.