Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Starý Petřín

V meste Starý Petřín (Česká republika) máme celkom 1 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Starý Petřín

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Starý Petřín

Apartmany Na rozcesti - Vranovská přehrada

9,3

Apartmany Na rozcesti - Vranovská přehrada

Ubytovanie (Apartmány) Apartmany Na rozcesti - Vranovská přehrada. Apartmány Na rozcesti – Vranovská přehrada sa nachádza v Starom Petříne a k dispozícii máte záhradu a gril. Znojmo je vzdialené 25 km. Ubytovanie Apartmany Na rozcesti - Vranovská přehrada sa nachádza v meste Starý Petřín (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmany Na rozcesti - Vranovská přehrada má celkové hodnotenie 9,3. Pre Apartmány Apartmany Na rozcesti - Vranovská přehrada momentálne evidujeme 14 recenzií.

Apartmány Karlovi

Apartmány Karlovi

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Karlovi. Set in Starý Petřín in the South Moravian region, Apartmány Karlovi offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartmány Karlovi sa nachádza v meste Starý Petřín (Česko - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Starý Petřín

Mesto Starý Petřín sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 1 hotelov a ubytovanie v meste Starý Petřín.