Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Bzenec

V meste Bzenec (Česká republika) máme celkom 4 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Bzenec

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Bzenec

Apartmány u sv. Kryštofa

9,8

Apartmány u sv. Kryštofa

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány u sv. Kryštofa. Apartmány u sv. Kryštofa sa nachádza v meste Bzenec, 48 km od Zlínu. K dispozícii máte bezplatné bicykle a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Apartmány u sv. Kryštofa sa nachádza v meste Bzenec (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 29 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmány u sv. Kryštofa má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmány Apartmány u sv. Kryštofa momentálne evidujeme 118 recenzií.

Hotel Beta

9,5

Hotel Beta

Ubytovanie (Hotel) Hotel Beta. Hotel Beta sa nachádza v meste Bzenec a ponúka terasu, spoločný salónik a bar. V 3-hviezdičkovom hoteli môžete využívať bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Hotel Beta sa nachádza v meste Bzenec (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Beta má celkové hodnotenie 9,5. Pre Hotel Hotel Beta momentálne evidujeme 17 recenzií.

Apartmány u zámku

9,2

Apartmány u zámku

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány u zámku. Apartmány u zámku sa nachádzajú v obci Bzenec v juhomoravskom regióne a ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartmány u zámku sa nachádza v meste Bzenec (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmány u zámku má celkové hodnotenie 9,2. Pre Apartmány Apartmány u zámku momentálne evidujeme 76 recenzií.

Hotel Lidový dům

9,2

Hotel Lidový dům

Ubytovanie (Hotel) Hotel Lidový dům. Rodinou prevádzkovaný hotel Lidový dům sa nachádza v centre vinárskej oblasti a ponúka vám moderne zariadené izby s bezplatným Wi-Fi pripojením na... Ubytovanie Hotel Lidový dům sa nachádza v meste Bzenec (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Lidový dům má celkové hodnotenie 9,2. Pre Hotel Hotel Lidový dům momentálne evidujeme 206 recenzií.

Apartman LauMar

8,7

Apartman LauMar

Ubytovanie (Apartmán) Apartman LauMar. Featuring accommodation with a terrace, Apartman LauMar is situated in Bzenec. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped... Ubytovanie Apartman LauMar sa nachádza v meste Bzenec (Česko - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Bzenec

Mesto Bzenec sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a ubytovanie v meste Bzenec.