Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Pasohlávky

V meste Pasohlávky (Česká republika) máme celkom 18 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Pasohlávky

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Pasohlávky

Apartments U Zelmanu

9,8

Apartments U Zelmanu

Ubytovanie (Apartmány) Apartments U Zelmanu. Apartmány u Zelmanů sa nachádzajú v obci Pasohlávky, 1,8 km od aquaparku Aqualand Moravia. Hostia môžu využívať gril a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments U Zelmanu sa nachádza v meste Pasohlávky (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Apartments U Zelmanu má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmány Apartments U Zelmanu momentálne evidujeme 40 recenzií.

U Mateje Pasohlavky

9,4

U Mateje Pasohlavky

Ubytovanie (Vidiecky dom) U Mateje Pasohlavky. Ubytovacie zariadenie U Mateje Pasohlávky sa nachádza 2,4 km od akvaparku Aqualand Moravia v Pasohlávkách a ponúka ubytovanie s kuchyňou. Ubytovanie U Mateje Pasohlavky sa nachádza v meste Pasohlávky (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 94 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie U Mateje Pasohlavky má celkové hodnotenie 9,4. Pre Vidiecky dom U Mateje Pasohlavky momentálne evidujeme 43 recenzií.

Penzion U Raka

9,4

Penzion U Raka

Ubytovanie (Penzión) Penzion U Raka. Penzión U Raka sa nachádza v obci Pasohlávky a ponúka bezplatné Wi-Fi a výhľad do záhrady. Ubytovanie Penzion U Raka sa nachádza v meste Pasohlávky (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Penzion U Raka má celkové hodnotenie 9,4. Pre Penzión Penzion U Raka momentálne evidujeme 38 recenzií.

Penzion Kometa

9,4

Penzion Kometa

Ubytovanie (Penzión) Penzion Kometa. Penzión Kométa sa nachádza v pokojnej obci Pasohlávky, 300 metrov od brehu vodnej nádrže Nové Mlýny. Ubytovanie Penzion Kometa sa nachádza v meste Pasohlávky (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 116 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Kometa má celkové hodnotenie 9,4. Pre Penzión Penzion Kometa momentálne evidujeme 23 recenzií.

Ubytování U Vojtěšky

9,3

Ubytování U Vojtěšky

Ubytovanie (Privát) Ubytování U Vojtěšky. Ubytování U Vojtěšky so záhradou a bezplatným Wi-Fi sa nachádza 3,1 km od aquaparku Aqualand Moravia. Ubytovanie Ubytování U Vojtěšky sa nachádza v meste Pasohlávky (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 23 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Ubytování U Vojtěšky má celkové hodnotenie 9,3. Pre Privát Ubytování U Vojtěšky momentálne evidujeme 69 recenzií.

VILA MUŠOV

9,3

VILA MUŠOV

Ubytovanie (Penzión) VILA MUŠOV. Ubytovanie sa nachádza v Pasohlávkách, 200 metrov od aquaparku Aqualand Moravia. Ubytovanie VILA MUŠOV sa nachádza v meste Pasohlávky (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie VILA MUŠOV má celkové hodnotenie 9,3. Pre Penzión VILA MUŠOV momentálne evidujeme 60 recenzií.

Ubytovani PASO na Palave

9,2

Ubytovani PASO na Palave

Ubytovanie (Privát) Ubytovani PASO na Palave. Set in Pasohlávky, Ubytovani PASO na Palave offers free WiFi and garden views, 2.7 km from Aqualand Moravia. Ubytovanie Ubytovani PASO na Palave sa nachádza v meste Pasohlávky (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Ubytovani PASO na Palave má celkové hodnotenie 9,2. Pre Privát Ubytovani PASO na Palave momentálne evidujeme 8 recenzií.

Vila Moravia

9,1

Vila Moravia

Ubytovanie (Penzión) Vila Moravia. Vila Moravy ponúka ubytovanie v obce Pasohlávky s . Priamo na mieste máte k dispozícii bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Vila Moravia sa nachádza v meste Pasohlávky (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Vila Moravia má celkové hodnotenie 9,1. Pre Penzión Vila Moravia momentálne evidujeme 183 recenzií.

Ubytování V Zahradě

9,1

Ubytování V Zahradě

Ubytovanie (Penzión) Ubytování V Zahradě. Ubytovanie V Zahradě ponúka ubytovanie v obci Pasohlávky. K dispozícii máte záhradu. Aqualand Moravia je vzdialený 2,7 km. Ubytovanie Ubytování V Zahradě sa nachádza v meste Pasohlávky (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Ubytování V Zahradě má celkové hodnotenie 9,1. Pre Penzión Ubytování V Zahradě momentálne evidujeme 76 recenzií.

Penzion U Ježů

9,1

Penzion U Ježů

Ubytovanie (Hostinec) Penzion U Ježů. Penzión U Ježů sa nachádza v obci Pasohlávky, 3,2 km od aquaparku Aqualand Moravia. Všetky izby zahŕňajú posedenie a TV s plochou obrazovkou. Ubytovanie Penzion U Ježů sa nachádza v meste Pasohlávky (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion U Ježů má celkové hodnotenie 9,1. Pre Hostinec Penzion U Ježů momentálne evidujeme 143 recenzií.

Panorama Garden Pasohlavky

9

Panorama Garden Pasohlavky

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Panorama Garden Pasohlavky. Ubytovacie zariadenie Panorama Garden Pasohlavky sa nachádza v obci Pasohlávky, 1,9 km od aquaparku Aqualand Moravia. Ubytovanie Panorama Garden Pasohlavky sa nachádza v meste Pasohlávky (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 91 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Panorama Garden Pasohlavky má celkové hodnotenie 9. Pre Dovolenkové domy Panorama Garden Pasohlavky momentálne evidujeme 123 recenzií.

Hotel Aqualand Inn

9

Hotel Aqualand Inn

Ubytovanie (Hotel) Hotel Aqualand Inn. Hotel Aqualand Inn sa nachádza v obci Pasohlávky, 20 m od aquaparku Aqualand Moravia a môže sa pochváliť reštauráciou a bezplatným Wi-Fi pripojením na... Ubytovanie Hotel Aqualand Inn sa nachádza v meste Pasohlávky (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 123 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Aqualand Inn má celkové hodnotenie 9. Pre Hotel Hotel Aqualand Inn momentálne evidujeme 603 recenzií.

Ubytování Tři Vrby

8,9

Ubytování Tři Vrby

Ubytovanie (Privát) Ubytování Tři Vrby. Ubytovanie Tři Vrby sa nachádza v obci Pasohlávky, 3 km od aquaparku Aqualand Moravia. Ubytovanie Ubytování Tři Vrby sa nachádza v meste Pasohlávky (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Ubytování Tři Vrby má celkové hodnotenie 8,9. Pre Privát Ubytování Tři Vrby momentálne evidujeme 43 recenzií.

Villa Marcus

8,9

Villa Marcus

Ubytovanie (Penzión) Villa Marcus. Ubytovanie Villa Marcus sa nachádza v obci Pasohlávky, necelé 2,5 km od aquaparku Aqualand Moravia. Ubytovanie Villa Marcus sa nachádza v meste Pasohlávky (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Villa Marcus má celkové hodnotenie 8,9. Pre Penzión Villa Marcus momentálne evidujeme 216 recenzií.

Penzion Pasohlávky

8,7

Penzion Pasohlávky

Ubytovanie (Penzión) Penzion Pasohlávky. Ubytovanie Penzion Pasohlávky sa nachádza v obci Pasohlávky, 2,9 km od quaparku Aqualand Moravia. Ubytovanie Penzion Pasohlávky sa nachádza v meste Pasohlávky (Česko - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

PÁLAVSKÉ DOMKY

8,4

PÁLAVSKÉ DOMKY

Ubytovanie (Apartmány) PÁLAVSKÉ DOMKY. Ubytovacie zariadenie Pálavské Domky sa nachádza v obci Pasohlávky, v blízkosti aquaparku Aqualand Moravia a ponúka záhradu. Ubytovanie PÁLAVSKÉ DOMKY sa nachádza v meste Pasohlávky (Česko - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Termal Mušov

8,2

Hotel Termal Mušov

Ubytovanie (Hotel) Hotel Termal Mušov. Hotel Termal Mušov sa nachádza pri diaľnici E461 spájajúcu Brno s Viedňou v malebnom prostredí jazier Pálava a ponúka vonkajší termálny bazén a saunu. Ubytovanie Hotel Termal Mušov sa nachádza v meste Pasohlávky (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Termal Mušov má celkové hodnotenie 8,2. Pre Hotel Hotel Termal Mušov momentálne evidujeme 381 recenzií.

Ubytování U Evy,ATC Merkur Pasohlávky

8,1

Ubytování U Evy,ATC Merkur Pasohlávky

Ubytovanie (Penzión) Ubytování U Evy,ATC Merkur Pasohlávky. Ubytování U Evy,ATC Merkur Pasohlávky sa nachádza v obci Pasohlávky a ponúka bezplatné Wi-Fi, službu nonstop recepcie a reštauráciu. Ubytovanie Ubytování U Evy,ATC Merkur Pasohlávky sa nachádza v meste Pasohlávky (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Ubytování U Evy,ATC Merkur Pasohlávky má celkové hodnotenie 8,1. Pre Penzión Ubytování U Evy,ATC Merkur Pasohlávky momentálne evidujeme 17 recenzií.

Kemp u Zápeců

6,6

Kemp u Zápeců

Ubytovanie (Kemping) Kemp u Zápeců. Kemp u Zápeců sa nachádza v obci Pasohlávky a ponúka bezplatné Wi-Fi, záhradu, bar a gril. Aqualand Moravia je vzdialený 3,3 km od kempingu. Ubytovanie Kemp u Zápeců sa nachádza v meste Pasohlávky (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 13 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Kemp u Zápeců má celkové hodnotenie 6,6. Pre Kemping Kemp u Zápeců momentálne evidujeme 89 recenzií.

Rekreační zařízení Laguna Pasohlávky

Rekreační zařízení Laguna Pasohlávky

Ubytovanie (Dovolenkový park) Rekreační zařízení Laguna Pasohlávky. Rekreační zařízení Laguna Pasohlávky sa nachádza v obci Pasohlávky, 1,4 km od aquaparku Aqualand Moravia. Ubytovanie Rekreační zařízení Laguna Pasohlávky sa nachádza v meste Pasohlávky (Česko - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 26 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion AQUA

Penzion AQUA

Ubytovanie (Penzión) Penzion AQUA. Located in Pasohlávky, Penzion AQUA features free WiFi. The property is set 100 m from Aqualand Moravia. The guest house has family rooms. Ubytovanie Penzion AQUA sa nachádza v meste Pasohlávky (Česko - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmán s vinným sklepem Kratochvíla

Apartmán s vinným sklepem Kratochvíla

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán s vinným sklepem Kratochvíla. Offering free WiFi and garden views, Apartmán s vinným sklepem Kratochvíla is an accommodation situated in Pasohlávky. Set 3. Ubytovanie Apartmán s vinným sklepem Kratochvíla sa nachádza v meste Pasohlávky (Česko - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Pasohlávky

Mesto Pasohlávky sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 18 hotelov a ubytovanie v meste Pasohlávky.