Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Lužice

V meste Lužice (Česká republika) máme celkom 3 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Lužice

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Lužice

Ubytování Lužice

9,5

Ubytování Lužice

Ubytovanie (Apartmány) Ubytování Lužice. Ubytovacie zariadenie Ubytování Lužice sa nachádza v obci Lužice a ponúka bezplatné Wi-Fi a záhradu. Ubytovanie Ubytování Lužice sa nachádza v meste Lužice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Ubytování Lužice má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmány Ubytování Lužice momentálne evidujeme 15 recenzií.

Apartmán Lužičan

9,5

Apartmán Lužičan

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Lužičan. Apartmán Lužičan sa nachádza v centre mesta Lužice a ponúka byt s terasou, TV s plochou obrazovkou so satelitnou TV a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartmán Lužičan sa nachádza v meste Lužice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán Lužičan má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmán Apartmán Lužičan momentálne evidujeme 32 recenzií.

Penzion U Štěpána

9,2

Penzion U Štěpána

Ubytovanie (Penzión) Penzion U Štěpána. Penzión U Štěpána sa nachádza v obci Lužice a má záhradu, terasu a spoločenskú miestnosť. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Penzion U Štěpána sa nachádza v meste Lužice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion U Štěpána má celkové hodnotenie 9,2. Pre Penzión Penzion U Štěpána momentálne evidujeme 110 recenzií.

Apartmány Lužičan standard

Apartmány Lužičan standard

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Lužičan standard. Set in Lužice, Apartmány Lužičan standard offers accommodation with free WiFi. The apartment offers a terrace. Ubytovanie Apartmány Lužičan standard sa nachádza v meste Lužice (Česko - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmán Lužice

Apartmán Lužice

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Lužice. Featuring a terrace, Apartmán Lužice features accommodation in Lužice with free WiFi and garden views. Ubytovanie Apartmán Lužice sa nachádza v meste Lužice (Česko - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Lužice

Mesto Lužice sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a ubytovanie v meste Lužice.