Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Strážnice

V meste Strážnice (Česká republika) máme celkom 10 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Strážnice

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Strážnice

Spacious Relaxing Suite in Lavender Farm Home

10

Spacious Relaxing Suite in Lavender Farm Home

Ubytovanie (Apartmán) Spacious Relaxing Suite in Lavender Farm Home. Set in Strážnice, Spacious Relaxing Suite in Lavender Farm Home offers accommodation with a balcony and free WiFi. The accommodation is 49 km from Valtice. Ubytovanie Spacious Relaxing Suite in Lavender Farm Home sa nachádza v meste Strážnice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 19 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Spacious Relaxing Suite in Lavender Farm Home má celkové hodnotenie 10. Pre Apartmán Spacious Relaxing Suite in Lavender Farm Home momentálne evidujeme 9 recenzií.

Slovácká chalupa

9,7

Slovácká chalupa

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Slovácká chalupa. Located in Strážnice, Slovácká chalupa offers garden, free WiFi, a 24-hour front desk, and a shared kitchen. Ubytovanie Slovácká chalupa sa nachádza v meste Strážnice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 210 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Slovácká chalupa má celkové hodnotenie 9,7. Pre Dovolenkový dom Slovácká chalupa momentálne evidujeme 17 recenzií.

Penzion Adam

9,7

Penzion Adam

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Penzion Adam. Penzión Adam sa nachádza v meste Strážnice v Juhomoravskom kraji a ponúka balkón a výhľad do záhrady. Valtice sú vzdialené 49 km. Ubytovanie Penzion Adam sa nachádza v meste Strážnice (Česko - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 135 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Pod Věží

9,1

Hotel Pod Věží

Ubytovanie (Hotel) Hotel Pod Věží. Hotel Pod Věží sa nachádza v meste Strážnice, ponúka vlastnú reštauráciu, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a terasu s grilom. Ubytovanie Hotel Pod Věží sa nachádza v meste Strážnice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Pod Věží má celkové hodnotenie 9,1. Pre Hotel Hotel Pod Věží momentálne evidujeme 187 recenzií.

Penzion Pod Vápenkami

8,9

Penzion Pod Vápenkami

Ubytovanie (Penzión) Penzion Pod Vápenkami. Penzión Pod Vápenkami sa nachádza v pohraničnom meste Sudoměřice, 6 km od skanzenu a zámku v meste Strážnice. Ponúka záhradu s grilom a detské ihrisko. Ubytovanie Penzion Pod Vápenkami sa nachádza v meste Strážnice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 24 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Pod Vápenkami má celkové hodnotenie 8,9. Pre Penzión Penzion Pod Vápenkami momentálne evidujeme 49 recenzií.

Ubytovani, (apartman) - sportovni hala TJ

8,8

Ubytovani, (apartman) - sportovni hala TJ

Ubytovanie (Privát) Ubytovani, (apartman) - sportovni hala TJ. Ubytovani, (apartman) - sportovni hala TJ is located in Strážnice. The accommodation is 25 km from Uherské Hradiště. Ubytovanie Ubytovani, (apartman) - sportovni hala TJ sa nachádza v meste Strážnice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Ubytovani, (apartman) - sportovni hala TJ má celkové hodnotenie 8,8. Pre Privát Ubytovani, (apartman) - sportovni hala TJ momentálne evidujeme 13 recenzií.

Hotel Strážnice

7,9

Hotel Strážnice

Ubytovanie (Hotel) Hotel Strážnice. Hotel Strážnice sa nachádza v meste Strážnice, ponúka ubytovanie v izbách s káblovou TV a vlastnou kúpeľňou, ako aj príjemnú terasu. Ubytovanie Hotel Strážnice sa nachádza v meste Strážnice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Strážnice má celkové hodnotenie 7,9. Pre Hotel Hotel Strážnice momentálne evidujeme 42 recenzií.

Penzion Ludor

Penzion Ludor

Ubytovanie (Penzión) Penzion Ludor. Penzion Ludor is located in Strážnice. Free WiFi and an ATM are provided. Ubytovanie Penzion Ludor sa nachádza v meste Strážnice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Penzión Penzion Ludor nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Lovely Holiday Home in Strážnice with Private Garden

Lovely Holiday Home in Strážnice with Private Garden

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Lovely Holiday Home in Strážnice with Private Garden. Lovely Holiday Home in Strážnice with Private Garden is set in Strážnice and offers a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Lovely Holiday Home in Strážnice with Private Garden sa nachádza v meste Strážnice (Česko - Juhomoravský kraj).

Palava Hoseboat

Palava Hoseboat

Ubytovanie (Botel) Palava Hoseboat. Palava Hoseboat is situated in Strážnice and offers a terrace. The accommodation is 44 km from Zlín. Luhačovice is 39 km from the boat. Ubytovanie Palava Hoseboat sa nachádza v meste Strážnice (Česko - Juhomoravský kraj).

Cosy Studio Apartment in Restored Farmhome

Cosy Studio Apartment in Restored Farmhome

Ubytovanie (Apartmán) Cosy Studio Apartment in Restored Farmhome. Cosy Studio Apartment in Restored Farmhome is located in Strážnice and offers free bikes and a terrace. The accommodation is 49 km from Valtice. Ubytovanie Cosy Studio Apartment in Restored Farmhome sa nachádza v meste Strážnice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 18 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Apartmán Cosy Studio Apartment in Restored Farmhome nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Penzion a restaurace U Kalendů

Penzion a restaurace U Kalendů

Ubytovanie (Penzión) Penzion a restaurace U Kalendů. Penzion a restaurace U Kalendů features accommodation in Strážnice. Ubytovanie Penzion a restaurace U Kalendů sa nachádza v meste Strážnice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Penzión Penzion a restaurace U Kalendů nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Strážnice

Mesto Strážnice sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 10 hotelov a ubytovanie v meste Strážnice.