Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Rosice

V meste Rosice (Česká republika) máme celkom 2 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Rosice

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Rosice

Luxusní prázdninový dům

9,9

Luxusní prázdninový dům

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Luxusní prázdninový dům. Luxusní prázdninový dům sa nachádza v oblasti Rosice a ponúka klimatizované ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, terasu a patio. Ubytovanie Luxusní prázdninový dům sa nachádza v meste Rosice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Luxusní prázdninový dům má celkové hodnotenie 9,9. Pre Dovolenkový dom Luxusní prázdninový dům momentálne evidujeme 27 recenzií.

Penzion Kera

9,4

Penzion Kera

Ubytovanie (Motel) Penzion Kera. Motel Penzion Kera sa nachádza v meste Rosice a ponúka ubytovacie jednotky so súkromným balkónom. Ubytovanie Penzion Kera sa nachádza v meste Rosice (Česko - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion Cristal

7,4

Penzion Cristal

Ubytovanie (Penzión) Penzion Cristal. Located in Rosice, Penzion Cristal provides free WiFi throughout the property. At the guest house each room comes with a wardrobe and a flat-screen TV. Ubytovanie Penzion Cristal sa nachádza v meste Rosice (Česko - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 14 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pension Cristal

6,2

Pension Cristal

Ubytovanie (Penzión) Pension Cristal. Penzión Cristal ponúka možnosť ubytovania s domácimi miláčikmi v obci Rosice. Ubytovanie Pension Cristal sa nachádza v meste Rosice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 16 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Pension Cristal má celkové hodnotenie 6,2. Pre Penzión Pension Cristal momentálne evidujeme 65 recenzií.

Ubytovanie v meste Rosice

Mesto Rosice sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 2 hotelov a ubytovanie v meste Rosice.