Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Podivín

V meste Podivín (Česká republika) máme celkom 7 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Podivín

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Podivín

U kocúra

9,8

U kocúra

Ubytovanie (Dovolenkový dom) U kocúra. Ubytovanie U kocúra sa nachádza v obci Podivín a ponúka ubytovanie so súkromným bazénom a súkromným parkoviskom. Ubytovanie U kocúra sa nachádza v meste Podivín (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie U kocúra má celkové hodnotenie 9,8. Pre Dovolenkový dom U kocúra momentálne evidujeme 24 recenzií.

Apartmány Miromar

9,5

Apartmány Miromar

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Miromar. Apartmány Miromar sa nachádzajú v Podivíne, 5 km od obce Lednice. K dispozícii máte bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmány Miromar sa nachádza v meste Podivín (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmány Miromar má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmány Apartmány Miromar momentálne evidujeme 65 recenzií.

Penzion Miromar

9,1

Penzion Miromar

Ubytovanie (Penzión) Penzion Miromar. Penzión Miromar sa nachádza v meste Podivín a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Penzion Miromar sa nachádza v meste Podivín (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Miromar má celkové hodnotenie 9,1. Pre Penzión Penzion Miromar momentálne evidujeme 578 recenzií.

Ubytování Dagmar

Ubytování Dagmar

Ubytovanie (Penzión) Ubytování Dagmar. Offering free WiFi, a sun terrace with a swimming pool, garden and BBQ facilities, Ubytování Dagmar is set in Podivín. Ubytovanie Ubytování Dagmar sa nachádza v meste Podivín (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Penzión Ubytování Dagmar nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Domeček v Lednicko-Valtickém areálu

Domeček v Lednicko-Valtickém areálu

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Domeček v Lednicko-Valtickém areálu. Domeček v Lednicko-Valtickém areálu sa nachádza v obci Podivín. Toto klimatizované ubytovanie je vzdialené 40 km od mesta Laa an der Thaya. Ubytovanie Domeček v Lednicko-Valtickém areálu sa nachádza v meste Podivín (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 101 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Dovolenkový dom Domeček v Lednicko-Valtickém areálu nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Mobilheim v LVA

Mobilheim v LVA

Ubytovanie (Kemping) Mobilheim v LVA. Providing a garden, Mobilheim v LVA features accommodation in Podivín. The camping offers a terrace. Ubytovanie Mobilheim v LVA sa nachádza v meste Podivín (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 23 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Kemping Mobilheim v LVA nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytování ŠRÚFEK

Ubytování ŠRÚFEK

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ubytování ŠRÚFEK. Ubytování ŠRÚFEK is set in Podivín and offers a bar and a terrace. The accommodation is 35 km from Laa an der Thaya. Ubytovanie Ubytování ŠRÚFEK sa nachádza v meste Podivín (Česko - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 154 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Modré ubytování

Modré ubytování

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Modré ubytování. Located in Podivín, Modré ubytování provides accommodation with barbecue facilities, free WiFi, a shared kitchen, and a tour desk. Ubytovanie Modré ubytování sa nachádza v meste Podivín (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Dovolenkový dom Modré ubytování nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Stylový domek s dvorkem na jižní Moravě

Stylový domek s dvorkem na jižní Moravě

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Stylový domek s dvorkem na jižní Moravě. Stylový domek s dvorkem na jižní Moravě is set in Podivín and offers barbecue facilities. Ubytovanie Stylový domek s dvorkem na jižní Moravě sa nachádza v meste Podivín (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 88 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Dovolenkový dom Stylový domek s dvorkem na jižní Moravě nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Mobilheim v LVA 2

Mobilheim v LVA 2

Ubytovanie (Kemping) Mobilheim v LVA 2. With garden views, Mobilheim v LVA 2 is set in Podivín and has accommodation with a kitchen. Complimentary WiFi is featured. Ubytovanie Mobilheim v LVA 2 sa nachádza v meste Podivín (Česko - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 28 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Podivín

Mesto Podivín sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 7 hotelov a ubytovanie v meste Podivín.