Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Podivín

V meste Podivín (Česká republika) máme celkom 7 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Podivín

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Podivín

Vinarstvi Radim Mildner

10

Vinarstvi Radim Mildner

Ubytovanie Vinarstvi Radim Mildner. Featuring a spa bath, Vinarstvi Radim Mildner is located in Podivín. This property offers access to a terrace, free private parking and free WiFi. Ubytovanie Vinarstvi Radim Mildner sa nachádza v meste Podivín (Česko - Juhomoravský kraj).

U kocúra

9,8

U kocúra

Ubytovanie (Dovolenkový dom) U kocúra. Ubytovanie U kocúra sa nachádza v obci Podivín a ponúka ubytovanie so súkromným bazénom a súkromným parkoviskom. Ubytovanie U kocúra sa nachádza v meste Podivín (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie U kocúra má celkové hodnotenie 9,8. Pre Dovolenkový dom U kocúra momentálne evidujeme 24 recenzií.

Apartmány Miromar

9,5

Apartmány Miromar

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Miromar. Apartmány Miromar sa nachádzajú v Podivíne, 5 km od obce Lednice. K dispozícii máte bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmány Miromar sa nachádza v meste Podivín (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Apartmány Miromar má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmány Apartmány Miromar momentálne evidujeme 65 recenzií.

Penzion TONNY

9,2

Penzion TONNY

Ubytovanie Penzion TONNY. Located in Podivín, 5.9 km from Lednice Chateau and 13 km from Chateau Valtice, Penzion TONNY provides a restaurant, city views and free WiFi. Ubytovanie Penzion TONNY sa nachádza v meste Podivín (Česko - Juhomoravský kraj).

Penzion Miromar

9,1

Penzion Miromar

Ubytovanie (Penzión) Penzion Miromar. Penzión Miromar sa nachádza v meste Podivín a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Penzion Miromar sa nachádza v meste Podivín (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Penzion Miromar má celkové hodnotenie 9,1. Pre Penzión Penzion Miromar momentálne evidujeme 578 recenzií.

Penzion POSADA

8,7

Penzion POSADA

Ubytovanie (Penzión) Penzion POSADA. Ubytovacie zariadenie Penzion POSADA sa nachádza v meste Podivín a ponúka záhradu. Ubytovanie Penzion POSADA sa nachádza v meste Podivín (Česko - Juhomoravský kraj).

Ubytování v soukromí

8,5

Ubytování v soukromí

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ubytování v soukromí. Ubytování v soukromí is set in Podivín. The air-conditioned accommodation is 45 km from Brno, and guests benefit from private parking available on site and... Ubytovanie Ubytování v soukromí sa nachádza v meste Podivín (Česko - Juhomoravský kraj).

Ubytování Dagmar

Ubytování Dagmar

Ubytovanie (Penzión) Ubytování Dagmar. Offering free WiFi, a sun terrace with a swimming pool, garden and BBQ facilities, Ubytování Dagmar is set in Podivín. Ubytovanie Ubytování Dagmar sa nachádza v meste Podivín (Česká republika - Juhomoravský kraj). Pre Penzión Ubytování Dagmar nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Domeček v Lednicko-Valtickém areálu

Domeček v Lednicko-Valtickém areálu

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Domeček v Lednicko-Valtickém areálu. Domeček v Lednicko-Valtickém areálu sa nachádza v obci Podivín. Toto klimatizované ubytovanie je vzdialené 40 km od mesta Laa an der Thaya. Ubytovanie Domeček v Lednicko-Valtickém areálu sa nachádza v meste Podivín (Česká republika - Juhomoravský kraj). Pre Dovolenkový dom Domeček v Lednicko-Valtickém areálu nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytování ŠRÚFEK

Ubytování ŠRÚFEK

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ubytování ŠRÚFEK. Ubytování ŠRÚFEK is set in Podivín and offers a bar and a terrace. The accommodation is 35 km from Laa an der Thaya. Ubytovanie Ubytování ŠRÚFEK sa nachádza v meste Podivín (Česko - Juhomoravský kraj).

Mobilheim v LVA

Mobilheim v LVA

Ubytovanie (Kemping) Mobilheim v LVA. Providing a garden, Mobilheim v LVA features accommodation in Podivín. The camping offers a terrace. Ubytovanie Mobilheim v LVA sa nachádza v meste Podivín (Česká republika - Juhomoravský kraj). Pre Kemping Mobilheim v LVA nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Modré ubytování

Modré ubytování

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Modré ubytování. Located in Podivín, Modré ubytování provides accommodation with barbecue facilities, free WiFi, a shared kitchen, and a tour desk. Ubytovanie Modré ubytování sa nachádza v meste Podivín (Česká republika - Juhomoravský kraj). Pre Dovolenkový dom Modré ubytování nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Mobilheim v LVA 2

Mobilheim v LVA 2

Ubytovanie (Kemping) Mobilheim v LVA 2. With garden views, Mobilheim v LVA 2 is set in Podivín and has accommodation with a kitchen. Complimentary WiFi is featured. Ubytovanie Mobilheim v LVA 2 sa nachádza v meste Podivín (Česko - Juhomoravský kraj).

Stylový domek s dvorkem na jižní Moravě

Stylový domek s dvorkem na jižní Moravě

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Stylový domek s dvorkem na jižní Moravě. Stylový domek s dvorkem na jižní Moravě is set in Podivín and offers barbecue facilities. Ubytovanie Stylový domek s dvorkem na jižní Moravě sa nachádza v meste Podivín (Česká republika - Juhomoravský kraj). Pre Dovolenkový dom Stylový domek s dvorkem na jižní Moravě nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Podivín

Mesto Podivín sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 7 hotelov a ubytovanie v meste Podivín.