Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Louka

V meste Louka (Česká republika) máme celkom 2 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Louka

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Louka

Ubytování pod Kraví horou

9,9

Ubytování pod Kraví horou

Ubytovanie (Privát) Ubytování pod Kraví horou. Ubytování pod Kraví horou is situated in Louka. The accommodation is 14 km from Retz. Ubytovanie Ubytování pod Kraví horou sa nachádza v meste Louka (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Ubytování pod Kraví horou má celkové hodnotenie 9,9. Pre Privát Ubytování pod Kraví horou momentálne evidujeme 28 recenzií.

Penzion Samota

7,9

Penzion Samota

Ubytovanie (Penzión) Penzion Samota. Penzión Samota sa nachádza v obci Louka a ponúka gril, záhradu a spoločenskú miestnosť. Počas pobytu môžete využívať bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Penzion Samota sa nachádza v meste Louka (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 14 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Samota má celkové hodnotenie 7,9. Pre Penzión Penzion Samota momentálne evidujeme 17 recenzií.

Čechův dvůr

Čechův dvůr

Ubytovanie (Penzión) Čechův dvůr. Ubytovacie zariadenie Čechův dvůr sa nachádza v obci Louka a ponúka bezplatné bicykle a bar. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Čechův dvůr sa nachádza v meste Louka (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Penzión Čechův dvůr nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Louka

Mesto Louka sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 2 hotelov a ubytovanie v meste Louka.