Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Hovorany

V meste Hovorany (Česká republika) máme celkom 7 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Hovorany

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Hovorany

Rodinný penzion Kohoutek

10

Rodinný penzion Kohoutek

Ubytovanie (Penzión) Rodinný penzion Kohoutek. Located in Hovorany, Rodinný penzion Kohoutek features free WiFi. Among the various facilities are a garden and a terrace. Ubytovanie Rodinný penzion Kohoutek sa nachádza v meste Hovorany (Česko - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Za kapličků

9,9

Za kapličků

Ubytovanie (Vidiecky dom) Za kapličků. Ubytovanie Za Kapličků so záhradou sa nachádza v Hovoranoch. Brno je vzdialené 38 km. Ubytovanie Za kapličků sa nachádza v meste Hovorany (Česko - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sklipek U Tomáša

9,7

Sklipek U Tomáša

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Sklipek U Tomáša. Ubytovanie Sklípek U Tomáša sa nachádza v Hovoranoch. Využívať môžete bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Sklipek U Tomáša sa nachádza v meste Hovorany (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 136 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Sklipek U Tomáša má celkové hodnotenie 9,7. Pre Dovolenkový dom Sklipek U Tomáša momentálne evidujeme 12 recenzií.

Penzion u sklepů

9,3

Penzion u sklepů

Ubytovanie (Penzión) Penzion u sklepů. Penzion u sklepů v Hovoranoch ponúka 3-hviezdičkové ubytovanie so spoločným salónikom, bezplatným Wi-Fi a súkromným ​​parkoviskom. Ubytovanie Penzion u sklepů sa nachádza v meste Hovorany (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion u sklepů má celkové hodnotenie 9,3. Pre Penzión Penzion u sklepů momentálne evidujeme 110 recenzií.

Penzion Orion Hovorany

9,2

Penzion Orion Hovorany

Ubytovanie (Penzión) Penzion Orion Hovorany. Penzión Orion Hovorany sa nachádza v meste Hovorany a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Penzion Orion Hovorany sa nachádza v meste Hovorany (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 23 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Orion Hovorany má celkové hodnotenie 9,2. Pre Penzión Penzion Orion Hovorany momentálne evidujeme 50 recenzií.

Penzion u Machalínků

8,7

Penzion u Machalínků

Ubytovanie (Penzión) Penzion u Machalínků. Penzión u Machalínků sa nachádza v obci Hovorany, 1,3 km od vínnej pivnice a 50 km od Brna. Počas pobytu máte k dispozícii aj gril a terasu. Ubytovanie Penzion u Machalínků sa nachádza v meste Hovorany (Česko - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmán-Hovorany

Apartmán-Hovorany

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán-Hovorany. Situated in Hovorany, Apartmán-Hovorany offers shared lounge, free WiFi, a shared kitchen, and a tour desk. Ubytovanie Apartmán-Hovorany sa nachádza v meste Hovorany (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Apartmán Apartmán-Hovorany nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Hovorany

Mesto Hovorany sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 7 hotelov a ubytovanie v meste Hovorany.