Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Přítluky

V meste Přítluky (Česká republika) máme celkom 7 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Přítluky

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Přítluky

Apartmány & Vinařství Káňa

9,9

Apartmány & Vinařství Káňa

Ubytovanie (Penzión) Apartmány & Vinařství Káňa. Apartmány & Vinařství Káňa sa nachádza v obci Přítluky a ponúka záhradu, spoločenskú miestnosť, gril a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmány & Vinařství Káňa sa nachádza v meste Přítluky (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Apartmány & Vinařství Káňa má celkové hodnotenie 9,9. Pre Penzión Apartmány & Vinařství Káňa momentálne evidujeme 12 recenzií.

Apartmány Přítluky

9,7

Apartmány Přítluky

Ubytovanie (Penzión) Apartmány Přítluky. Apartmány Přítluky sa nachádzajú v obci Přítluky a ponúkajú bezplatné Wi-Fi, slnečnú terasu s bazénom, záhradu a gril. Ubytovanie Apartmány Přítluky sa nachádza v meste Přítluky (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Apartmány Přítluky má celkové hodnotenie 9,7. Pre Penzión Apartmány Přítluky momentálne evidujeme 84 recenzií.

Ubytování u Malinků

9,6

Ubytování u Malinků

Ubytovanie (Privát) Ubytování u Malinků. Ubytování u Malinků sa nachádza v obci Přítluky a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a TV, ako aj záhradou. Ubytovanie Ubytování u Malinků sa nachádza v meste Přítluky (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Ubytování u Malinků má celkové hodnotenie 9,6. Pre Privát Ubytování u Malinků momentálne evidujeme 43 recenzií.

Nad sklepem Přítluky

9,4

Nad sklepem Přítluky

Ubytovanie (Apartmány) Nad sklepem Přítluky. Nad sklepem Přítluky is located in Přítluky. The property is 40 km from Brno and free private parking is provided. Ubytovanie Nad sklepem Přítluky sa nachádza v meste Přítluky (Česko - Juhomoravský kraj).

Vinný sklep Monty Přítluky

9

Vinný sklep Monty Přítluky

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Vinný sklep Monty Přítluky. Vinný sklep Monty Přítluky sa nachádza v obci Přítluky a ponúka klimatizované ubytovanie s terasou. Ubytovanie Vinný sklep Monty Přítluky sa nachádza v meste Přítluky (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Vinný sklep Monty Přítluky má celkové hodnotenie 9. Pre Dovolenkový dom Vinný sklep Monty Přítluky momentálne evidujeme 31 recenzií.

Penzion Pálava

9

Penzion Pálava

Ubytovanie (Penzión) Penzion Pálava. Penzión Pálava sa nachádza v obci Přítluky v Českej republike. K dispozícii máte TV s plochou obrazovkou. K nadštandardnému vybaveniu izieb patrí... Ubytovanie Penzion Pálava sa nachádza v meste Přítluky (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Penzion Pálava má celkové hodnotenie 9. Pre Penzión Penzion Pálava momentálne evidujeme 32 recenzií.

Kopr

8,9

Kopr

Ubytovanie Kopr. Located 14 km from Lednice Chateau, Kopr offers a garden, a bar and air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Kopr sa nachádza v meste Přítluky (Česko - Juhomoravský kraj).

Penzion a Restaurace Vinařství Přítluky

8,6

Penzion a Restaurace Vinařství Přítluky

Ubytovanie (Penzión) Penzion a Restaurace Vinařství Přítluky. Penzión Vinařství Přítluky sa nachádza v centre obce Přítluky, ktorá je súčasťou Lednicko-valtického areálu zapísaného do zoznamu svetového dedičstva... Ubytovanie Penzion a Restaurace Vinařství Přítluky sa nachádza v meste Přítluky (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Penzion a Restaurace Vinařství Přítluky má celkové hodnotenie 8,6. Pre Penzión Penzion a Restaurace Vinařství Přítluky momentálne evidujeme 211 recenzií.

Sud na Nových mlýnech

7,6

Sud na Nových mlýnech

Ubytovanie (Chata v prírode) Sud na Nových mlýnech. Sud na Nových mlýnech sa nachádza v obci Přítluky a ponúka záhradu a terasu. Ubytovanie je vzdialené 34 km od mesta Laa an der Thaya. Ubytovanie Sud na Nových mlýnech sa nachádza v meste Přítluky (Česko - Juhomoravský kraj).

Vila pod Majákem

Vila pod Majákem

Ubytovanie (Vila) Vila pod Majákem. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, Vila pod Majákem is located in Přítluky. Ubytovanie Vila pod Majákem sa nachádza v meste Přítluky (Česko - Juhomoravský kraj).

Sud Nové Mlýny

Sud Nové Mlýny

Ubytovanie (Apartmán) Sud Nové Mlýny. Sud Nové Mlýny is located in Přítluky and offers a garden and a terrace. The accommodation is 38 km from Brno. The apartment also features 1 bathroom. Ubytovanie Sud Nové Mlýny sa nachádza v meste Přítluky (Česko - Juhomoravský kraj).

Ubytovanie v meste Přítluky

Mesto Přítluky sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 7 hotelov a ubytovanie v meste Přítluky.