Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Přítluky

V meste Přítluky (Česká republika) máme celkom 7 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Přítluky

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Přítluky

Apartmány & Vinařství Káňa

9,9

Apartmány & Vinařství Káňa

Ubytovanie (Penzión) Apartmány & Vinařství Káňa. Apartmány & Vinařství Káňa sa nachádza v obci Přítluky a ponúka záhradu, spoločenskú miestnosť, gril a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmány & Vinařství Káňa sa nachádza v meste Přítluky (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmány & Vinařství Káňa má celkové hodnotenie 9,9. Pre Penzión Apartmány & Vinařství Káňa momentálne evidujeme 12 recenzií.

Apartmány Přítluky

9,7

Apartmány Přítluky

Ubytovanie (Penzión) Apartmány Přítluky. Apartmány Přítluky sa nachádzajú v obci Přítluky a ponúkajú bezplatné Wi-Fi, slnečnú terasu s bazénom, záhradu a gril. Ubytovanie Apartmány Přítluky sa nachádza v meste Přítluky (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmány Přítluky má celkové hodnotenie 9,7. Pre Penzión Apartmány Přítluky momentálne evidujeme 84 recenzií.

Ubytování u Malinků

9,6

Ubytování u Malinků

Ubytovanie (Privát) Ubytování u Malinků. Ubytování u Malinků sa nachádza v obci Přítluky a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a TV, ako aj záhradou. Ubytovanie Ubytování u Malinků sa nachádza v meste Přítluky (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Ubytování u Malinků má celkové hodnotenie 9,6. Pre Privát Ubytování u Malinků momentálne evidujeme 43 recenzií.

Chalupa na Pálavě

9,2

Chalupa na Pálavě

Ubytovanie (Penzión) Chalupa na Pálavě. Chalupa na Pálavě sa nachádza v dedinke Přítluky, ponúka záhradu a možnosť zadarmo si požičať bicykle. Ubytovanie Chalupa na Pálavě sa nachádza v meste Přítluky (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Chalupa na Pálavě má celkové hodnotenie 9,2. Pre Penzión Chalupa na Pálavě momentálne evidujeme 107 recenzií.

Vinný sklep Monty Přítluky

9

Vinný sklep Monty Přítluky

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Vinný sklep Monty Přítluky. Vinný sklep Monty Přítluky sa nachádza v obci Přítluky a ponúka klimatizované ubytovanie s terasou. Ubytovanie Vinný sklep Monty Přítluky sa nachádza v meste Přítluky (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Vinný sklep Monty Přítluky má celkové hodnotenie 9. Pre Dovolenkový dom Vinný sklep Monty Přítluky momentálne evidujeme 31 recenzií.

Penzion Pálava

9

Penzion Pálava

Ubytovanie (Penzión) Penzion Pálava. Penzión Pálava sa nachádza v obci Přítluky v Českej republike. K dispozícii máte TV s plochou obrazovkou. K nadštandardnému vybaveniu izieb patrí... Ubytovanie Penzion Pálava sa nachádza v meste Přítluky (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Pálava má celkové hodnotenie 9. Pre Penzión Penzion Pálava momentálne evidujeme 32 recenzií.

Penzion a Restaurace Vinařství Přítluky

8,6

Penzion a Restaurace Vinařství Přítluky

Ubytovanie (Penzión) Penzion a Restaurace Vinařství Přítluky. Penzión Vinařství Přítluky sa nachádza v centre obce Přítluky, ktorá je súčasťou Lednicko-valtického areálu zapísaného do zoznamu svetového dedičstva... Ubytovanie Penzion a Restaurace Vinařství Přítluky sa nachádza v meste Přítluky (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion a Restaurace Vinařství Přítluky má celkové hodnotenie 8,6. Pre Penzión Penzion a Restaurace Vinařství Přítluky momentálne evidujeme 211 recenzií.

Sud na Nových mlýnech

7,6

Sud na Nových mlýnech

Ubytovanie (Chata v prírode) Sud na Nových mlýnech. Sud na Nových mlýnech sa nachádza v obci Přítluky a ponúka záhradu a terasu. Ubytovanie je vzdialené 34 km od mesta Laa an der Thaya. Ubytovanie Sud na Nových mlýnech sa nachádza v meste Přítluky (Česko - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 112 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

CHALUPA NA MLÝNĚ

CHALUPA NA MLÝNĚ

Ubytovanie (Dovolenkový dom) CHALUPA NA MLÝNĚ. Set in Přítluky, CHALUPA NA MLÝNĚ offers accommodation with a private pool, private parking and free WiFi. Ubytovanie CHALUPA NA MLÝNĚ sa nachádza v meste Přítluky (Česká republika - Juhomoravský kraj). Pre Dovolenkový dom CHALUPA NA MLÝNĚ nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Vila pod Majákem

Vila pod Majákem

Ubytovanie (Vila) Vila pod Majákem. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, Vila pod Majákem is located in Přítluky. Ubytovanie Vila pod Majákem sa nachádza v meste Přítluky (Česko - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 170 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sud Nové Mlýny

Sud Nové Mlýny

Ubytovanie (Apartmán) Sud Nové Mlýny. Sud Nové Mlýny is located in Přítluky and offers a garden and a terrace. The accommodation is 38 km from Brno. The apartment also features 1 bathroom. Ubytovanie Sud Nové Mlýny sa nachádza v meste Přítluky (Česko - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Přítluky

Mesto Přítluky sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 7 hotelov a ubytovanie v meste Přítluky.