Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Hrabětice

V meste Hrabětice (Česká republika) máme celkom 3 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Hrabětice

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Hrabětice

U Fousáče

9,6

U Fousáče

Ubytovanie (Penzión) U Fousáče. Ubytovacie zariadenie U Fousáče sa nachádza v obci Hrabětice v Juhomoravskom vínnom kraji a ponúka vám veľkú záhradu s tenisovým kurtom, vonkajší bazén,... Ubytovanie U Fousáče sa nachádza v meste Hrabětice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie U Fousáče má celkové hodnotenie 9,6. Pre Penzión U Fousáče momentálne evidujeme 16 recenzií.

Pension U pálenice

9,4

Pension U pálenice

Ubytovanie (Penzión) Pension U pálenice. Penzión U pálenice sa nachádza v obci Hrabětice a ponúka klimatizované izby s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Pension U pálenice sa nachádza v meste Hrabětice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Pension U pálenice má celkové hodnotenie 9,4. Pre Penzión Pension U pálenice momentálne evidujeme 113 recenzií.

Guest House Haklův Mlýn

8,5

Guest House Haklův Mlýn

Ubytovanie (Penzión) Guest House Haklův Mlýn. Penzión Haklův Mlýn sa nachádza v meste Hrabětice a má záhradu, terasu a bar. Ubytovanie Guest House Haklův Mlýn sa nachádza v meste Hrabětice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Guest House Haklův Mlýn má celkové hodnotenie 8,5. Pre Penzión Guest House Haklův Mlýn momentálne evidujeme 81 recenzií.

Ubytovanie v meste Hrabětice

Mesto Hrabětice sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a ubytovanie v meste Hrabětice.