Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Březí

V meste Březí (Česká republika) máme celkom 4 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Březí

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Březí

Penzion a Vinarstvi Vavricek

8,6

Penzion a Vinarstvi Vavricek

Ubytovanie (Penzión) Penzion a Vinarstvi Vavricek. Penzión a vinařství Vavříček ponúka ubytovanie v meste Březí. K dispozícii je spoločná kuchyňa a terasa. Počas pobytu môžete využívať bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Penzion a Vinarstvi Vavricek sa nachádza v meste Březí (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion a Vinarstvi Vavricek má celkové hodnotenie 8,6. Pre Penzión Penzion a Vinarstvi Vavricek momentálne evidujeme 43 recenzií.

Na domečku

Na domečku

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Na domečku. Na domečku is situated in Březí and offers a bar, a shared lounge and a garden. The holiday home has garden views and is 48 km from Znojmo. Ubytovanie Na domečku sa nachádza v meste Březí (Česko - Juhomoravský kraj).

Apartmán Na Štěrkách

Apartmán Na Štěrkách

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Na Štěrkách. Situated in Březí in the South Moravian region, Apartmán Na Štěrkách features a garden. The apartment has garden views and is 48 km from Znojmo. Ubytovanie Apartmán Na Štěrkách sa nachádza v meste Březí (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 142 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Apartmán Apartmán Na Štěrkách nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Sklípek u cyklostezky

Sklípek u cyklostezky

Ubytovanie (Apartmán) Sklípek u cyklostezky. Sklípek u cyklostezky is set in Březí and offers a bar. This apartment provides a terrace. The apartment also offers 1 bathroom. Ubytovanie Sklípek u cyklostezky sa nachádza v meste Březí (Česko - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Březí

Mesto Březí sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a ubytovanie v meste Březí.