Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Štítary

V meste Štítary (Česká republika) máme celkom 4 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Štítary

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Štítary

Hotel Sobol

7,9

Hotel Sobol

Ubytovanie (Hotel) Hotel Sobol. Hotel Sobol ponúka ubytovanie v mestečku Štítary. Okrem iného ponúka gril, záhradu a terasu. Ubytovanie Hotel Sobol sa nachádza v meste Štítary (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Sobol má celkové hodnotenie 7,9. Pre Hotel Hotel Sobol momentálne evidujeme 94 recenzií.

Two-Bedroom Holiday Home in Stitary

Two-Bedroom Holiday Home in Stitary

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Two-Bedroom Holiday Home in Stitary. Two-Bedroom Holiday Home in Stitary is situated in Štítary. The property has lake views. Ubytovanie Two-Bedroom Holiday Home in Stitary sa nachádza v meste Štítary (Česká republika - Juhomoravský kraj). Pre Dovolenkový dom Two-Bedroom Holiday Home in Stitary nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovaní v soukromí Matyáš

Ubytovaní v soukromí Matyáš

Ubytovanie (Privát) Ubytovaní v soukromí Matyáš. Ubytovanie Ubytovaní v soukromí Matyáš sa nachádza v mestečku Štítary a ponúka záhradu. Dostupné je bezplatné Wi-Fi. V ubytovaní nájdu hostia TV. Ubytovanie Ubytovaní v soukromí Matyáš sa nachádza v meste Štítary (Česká republika - Juhomoravský kraj). Pre Privát Ubytovaní v soukromí Matyáš nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Penzion Pláž

Penzion Pláž

Ubytovanie (Penzión) Penzion Pláž. Penzión Pláž sa nachádza na pláži v obci Štítary. Vo všetkých izbách je k dispozícii kuchynka a súkromná kúpeľňa. Ubytovanie Penzion Pláž sa nachádza v meste Štítary (Česko - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chata Vranovská pláž

Chata Vranovská pláž

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Vranovská pláž. Chata Vranovská pláž is located in Štítary. This holiday home provides a garden. The holiday home also offers 1 bathroom. The holiday home offers a... Ubytovanie Chata Vranovská pláž sa nachádza v meste Štítary (Česko - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 110 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Štítary

Mesto Štítary sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a ubytovanie v meste Štítary.