Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Lysice

V meste Lysice (Česká republika) máme celkom 3 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Lysice

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Lysice

Hotel Lysice

8,3

Hotel Lysice

Ubytovanie (Hotel) Hotel Lysice. Hotel Lidový dům sa nachádza v centre mestečka Lysice a ponúka izby so satelitnou TV s plochou obrazovkou. Zámok Lysice je vzdialený iba 300 metrov. Ubytovanie Hotel Lysice sa nachádza v meste Lysice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 27 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Lysice má celkové hodnotenie 8,3. Pre Hotel Hotel Lysice momentálne evidujeme 270 recenzií.

Hotel U Tří volů

7,6

Hotel U Tří volů

Ubytovanie (Hotel) Hotel U Tří volů. Hotel U Tří volů sa nachádza v obci Bykovice v blízkosti mestečka Lysice v oblasti Moravský kras, 28 km severne od Brna. Ubytovanie Hotel U Tří volů sa nachádza v meste Lysice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 24 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel U Tří volů má celkové hodnotenie 7,6. Pre Hotel Hotel U Tří volů momentálne evidujeme 180 recenzií.

Holiday home Kuncina Ves

Holiday home Kuncina Ves

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Kuncina Ves. Holiday home Kuncina Ves is located in Lysice. The holiday home is equipped with 2 bedrooms, a TV and a fully equipped kitchen that provides guests with a... Ubytovanie Holiday home Kuncina Ves sa nachádza v meste Lysice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Pre Dovolenkový dom Holiday home Kuncina Ves nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Lysice

Mesto Lysice sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a ubytovanie v meste Lysice.