Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Popice

V meste Popice (Česká republika) máme celkom 3 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Popice

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Popice

Vinný sklep Popice

9,5

Vinný sklep Popice

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Vinný sklep Popice. Ubytovacie zariadenie Vinný sklep Popice sa nachádza v meste Popice a ponúka gril a záhradu. V ubytovaní máte k dispozícii terasu. Ubytovanie Vinný sklep Popice sa nachádza v meste Popice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Vinný sklep Popice má celkové hodnotenie 9,5. Pre Dovolenkový dom Vinný sklep Popice momentálne evidujeme 6 recenzií.

Penzion Hirmann

9,1

Penzion Hirmann

Ubytovanie (Apartmány) Penzion Hirmann. Penzión Hirmann sa nachádza v obci Popice, 30 km od Brna a 14 km od mesta Mikulov. Počas pobytu môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Penzion Hirmann sa nachádza v meste Popice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Penzion Hirmann má celkové hodnotenie 9,1. Pre Apartmány Penzion Hirmann momentálne evidujeme 35 recenzií.

Penzion Adamčík

9

Penzion Adamčík

Ubytovanie (Penzión) Penzion Adamčík. Penzion Adamčík so záhradou a izbami s bezplatným WiFi sa nachádza v obci Popice, v budove z roku 2012. Ubytovanie Penzion Adamčík sa nachádza v meste Popice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Penzion Adamčík má celkové hodnotenie 9. Pre Penzión Penzion Adamčík momentálne evidujeme 11 recenzií.

Ubytovanie v meste Popice

Mesto Popice sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a ubytovanie v meste Popice.