Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Hodonín

V meste Hodonín (Česká republika) máme celkom 18 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Hodonín

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Hodonín

Penzion Na Valech Hodonín

9,8

Penzion Na Valech Hodonín

Ubytovanie (Penzión) Penzion Na Valech Hodonín. Penzión Na Valech Hodonín sa nachádza v Hodoníne a ponúka ubytovanie v klimatizovaných izbách s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Penzion Na Valech Hodonín sa nachádza v meste Hodonín (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Na Valech Hodonín má celkové hodnotenie 9,8. Pre Penzión Penzion Na Valech Hodonín momentálne evidujeme 396 recenzií.

COSY APARTMANT IN HODONÍN

9,8

COSY APARTMANT IN HODONÍN

Ubytovanie (Apartmán) COSY APARTMANT IN HODONÍN. COSY APARTMANT IN HODONÍN sa nachádza v Hodoníne. Ubytovacie zariadenie je vzdialené 32 km od Valtíc a ponúka bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie COSY APARTMANT IN HODONÍN sa nachádza v meste Hodonín (Česko - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vinárna U Houslí

9,5

Vinárna U Houslí

Ubytovanie (Hostinec) Vinárna U Houslí. Vinárna U Houslí v Hodoníne poskytuje ubytovanie len pre dospelých s barom a terasou. Ubytovanie Vinárna U Houslí sa nachádza v meste Hodonín (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 18 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Vinárna U Houslí má celkové hodnotenie 9,5. Pre Hostinec Vinárna U Houslí momentálne evidujeme 7 recenzií.

Apartmán u Lázní Hodonín

9,5

Apartmán u Lázní Hodonín

Ubytovanie (Apartmány) Apartmán u Lázní Hodonín. Apartmán u Lázní Hodonín ponúka ubytovanie v Hodoníne. Hosťom je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Mesto Mikulov je vzdialené 41 km. Ubytovanie Apartmán u Lázní Hodonín sa nachádza v meste Hodonín (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán u Lázní Hodonín má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmány Apartmán u Lázní Hodonín momentálne evidujeme 77 recenzií.

Apartmán u Masaryka

9,4

Apartmán u Masaryka

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán u Masaryka. Apartmán u Masaryka sa nachádza v meste Hodonín. Ponúka výhľad na mesto a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmán u Masaryka sa nachádza v meste Hodonín (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 95 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán u Masaryka má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmán Apartmán u Masaryka momentálne evidujeme 12 recenzií.

Rekreační ubytování v RD

9,2

Rekreační ubytování v RD

Ubytovanie (Penzión) Rekreační ubytování v RD. Rekreačné ubytovanie v RD sa nachádza v meste Hodonín a ponúka záhradu. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Rekreační ubytování v RD sa nachádza v meste Hodonín (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 21 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Rekreační ubytování v RD má celkové hodnotenie 9,2. Pre Penzión Rekreační ubytování v RD momentálne evidujeme 13 recenzií.

Apartmány za sakurou

9,1

Apartmány za sakurou

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány za sakurou. Apartmány za sakurou sa nachádzajú v Hodoníne a ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a záhradu s grilom. Ubytovanie Apartmány za sakurou sa nachádza v meste Hodonín (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmány za sakurou má celkové hodnotenie 9,1. Pre Apartmány Apartmány za sakurou momentálne evidujeme 114 recenzií.

Penzion JaRo

9,1

Penzion JaRo

Ubytovanie (Penzión) Penzion JaRo. Providing a restaurant, the property also has a garden and a bar. The accommodation provides a tour desk and luggage storage space for guests. Ubytovanie Penzion JaRo sa nachádza v meste Hodonín (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion JaRo má celkové hodnotenie 9,1. Pre Penzión Penzion JaRo momentálne evidujeme 164 recenzií.

Penzion Reos

9

Penzion Reos

Ubytovanie (Penzión) Penzion Reos. Penzion Reos sa nachádza v Hodoníne a ponúka záhradu, spoločenskú miestnosť, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Penzion Reos sa nachádza v meste Hodonín (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Reos má celkové hodnotenie 9. Pre Penzión Penzion Reos momentálne evidujeme 387 recenzií.

Hostel Hodonín

9

Hostel Hodonín

Ubytovanie (Hostel) Hostel Hodonín. Hostel Hodonín sa nachádza v Hodoníne. Ponúka záhradu, bezplatné Wi-Fi a spoločnú kuchyňu. Všetky izby hostela majú spoločnú kúpeľňu so sprchovacím kútom. Ubytovanie Hostel Hodonín sa nachádza v meste Hodonín (Česko - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Lipovka penzion

8,6

Lipovka penzion

Ubytovanie (Penzión) Lipovka penzion. Liptovka penzion sa nachádza v Hodoníne, ponúka fitnescentrum a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Lipovka penzion sa nachádza v meste Hodonín (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Lipovka penzion má celkové hodnotenie 8,6. Pre Penzión Lipovka penzion momentálne evidujeme 72 recenzií.

Hotel Krystal

8,4

Hotel Krystal

Ubytovanie (Hotel) Hotel Krystal. Hotel Krystal sa nachádza v Hodoníne, neďaleko hraníc so Slovenskom a Rakúskom. Ubytovanie Hotel Krystal sa nachádza v meste Hodonín (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Krystal má celkové hodnotenie 8,4. Pre Hotel Hotel Krystal momentálne evidujeme 122 recenzií.

Penzion Budvarka

8,1

Penzion Budvarka

Ubytovanie (Penzión) Penzion Budvarka. Penzion Budvarka sa nachádza v Hodoníne a ponúka terasu a bar. Hostia môžu využívať bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Penzion Budvarka sa nachádza v meste Hodonín (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Budvarka má celkové hodnotenie 8,1. Pre Penzión Penzion Budvarka momentálne evidujeme 109 recenzií.

Ubytovna Kubra

8

Ubytovna Kubra

Ubytovanie (Hostel) Ubytovna Kubra. Ubytovna Kubra sa nachádza v meste Hodonín, 36 km od mesta Mikulov. Ponúka vám terasu a výhľad na mesto. Ubytovanie Ubytovna Kubra sa nachádza v meste Hodonín (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 16 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Ubytovna Kubra má celkové hodnotenie 8. Pre Hostel Ubytovna Kubra momentálne evidujeme 118 recenzií.

Hotel Panon

7,8

Hotel Panon

Ubytovanie (Hotel) Hotel Panon. Hotel Panon sa nachádza na okraji Hodonína, v blízkosti športového centra s vnútornými a vonkajšími bazénmi, asi 1 km od slovenských hraníc. Ubytovanie Hotel Panon sa nachádza v meste Hodonín (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Panon má celkové hodnotenie 7,8. Pre Hotel Hotel Panon momentálne evidujeme 224 recenzií.

Ubytování na Jarošce

Ubytování na Jarošce

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ubytování na Jarošce. Ubytování na Jarošce is set in Hodonín. The accommodation is 33 km from Valtice. The holiday home also has 2 bathrooms. Ubytovanie Ubytování na Jarošce sa nachádza v meste Hodonín (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 181 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Dovolenkový dom Ubytování na Jarošce nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Hodonín

Mesto Hodonín sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 18 hotelov a ubytovanie v meste Hodonín.