Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Čížov

V meste Čížov (Česká republika) máme celkom 2 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Čížov

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Čížov

U Slunce

9,6

U Slunce

Ubytovanie (Apartmány) U Slunce. Ubytovacie zariadenie U Slunce sa nachádza v Čížove a ponúka ubytovanie so sezónnym vonkajším bazénom a s grilom. Ubytovanie U Slunce sa nachádza v meste Čížov (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 91 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie U Slunce má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmány U Slunce momentálne evidujeme 88 recenzií.

U Mišpule

9,3

U Mišpule

Ubytovanie (Penzión) U Mišpule. Situated amidst nature in the Podyjí National Park, the family-run guest house U Mišpule features an outdoor pool, a wine cellar on site and free WiFi. Ubytovanie U Mišpule sa nachádza v meste Čížov (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 21 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie U Mišpule má celkové hodnotenie 9,3. Pre Penzión U Mišpule momentálne evidujeme 89 recenzií.

Ubytovanie v meste Čížov

Mesto Čížov sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 2 hotelov a ubytovanie v meste Čížov.