Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Vilémovice

V meste Vilémovice (Česká republika) máme celkom 2 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Vilémovice

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Vilémovice

Ubytování u Macochy

9,5

Ubytování u Macochy

Ubytovanie (Penzión) Ubytování u Macochy. Ubytování u Macochy sa nachádza v oblasti Moravského krasu, neďaleko Sloupsko-šošůvských jaskýň. Ponúka vám záhradu s grilom. Ubytovanie Ubytování u Macochy sa nachádza v meste Vilémovice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Ubytování u Macochy má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Ubytování u Macochy momentálne evidujeme 129 recenzií.

Family House Moravsky Kras

9

Family House Moravsky Kras

Ubytovanie (Vidiecky dom) Family House Moravsky Kras. Rodinný dom Moravsky Kras ponúka ubytovanie s kuchynkou v obci Vilémovice. Využívať tu môžete bezplatné Wi-Fi. K vybaveniu patrí mikrovlnná rúra a kávovar. Ubytovanie Family House Moravsky Kras sa nachádza v meste Vilémovice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 14 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Family House Moravsky Kras má celkové hodnotenie 9. Pre Vidiecky dom Family House Moravsky Kras momentálne evidujeme 48 recenzií.

Penzion Tamara

8,4

Penzion Tamara

Ubytovanie (Penzión) Penzion Tamara. Featuring a garden, Penzion Tamara is set in Vilémov and also provides barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Penzion Tamara sa nachádza v meste Vilémovice (Česko - Ústecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 28 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion U Mnicha

Penzion U Mnicha

Ubytovanie (Penzión) Penzion U Mnicha. With a bar, the property also has a terrace. Free WiFi is available. Guest rooms in Penzion U Mnicha are equipped with a kettle. Ubytovanie Penzion U Mnicha sa nachádza v meste Vilémovice (Česko - Pardubický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 20 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Vilémovice

Mesto Vilémovice sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 2 hotelov a ubytovanie v meste Vilémovice.