Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Šumná

V meste Šumná (Česká republika) máme celkom 1 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Šumná

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Šumná

Lesní Penzion Vranov

8,3

Lesní Penzion Vranov

Ubytovanie (Penzión) Lesní Penzion Vranov. Lesní Penzion Vranov sa nachádza priamo pri Vranovskej priehrade a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a parkovanie zdarma. Izby sú vybavené TV. Ubytovanie Lesní Penzion Vranov sa nachádza v meste Šumná (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Lesní Penzion Vranov má celkové hodnotenie 8,3. Pre Penzión Lesní Penzion Vranov momentálne evidujeme 143 recenzií.

Chalupa na návsi

Chalupa na návsi

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa na návsi. Set in Šumná in the South Moravian region, Chalupa na návsi has a terrace. The property features garden views and is 32 km from Retz. Ubytovanie Chalupa na návsi sa nachádza v meste Šumná (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 98 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Dovolenkový dom Chalupa na návsi nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Šumná

Mesto Šumná sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 1 hotelov a ubytovanie v meste Šumná.