Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Suchohrdly

V meste Suchohrdly (Česká republika) máme celkom 2 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Suchohrdly

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Suchohrdly

Penzion Sadová

9,6

Penzion Sadová

Ubytovanie (Penzión) Penzion Sadová. Set in Suchohrdly, Penzion Sadová features a bar, garden and free WiFi throughout the property. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytovanie Penzion Sadová sa nachádza v meste Suchohrdly (Česko - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion Belle Donne

9,5

Penzion Belle Donne

Ubytovanie (Penzión) Penzion Belle Donne. Penzión Belle Donne sa nachádza v obci Suchohrdly, 41 km od Mikulova a 27 km od mesta Laa an der Thaya. Ponúka bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Penzion Belle Donne sa nachádza v meste Suchohrdly (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Belle Donne má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Penzion Belle Donne momentálne evidujeme 74 recenzií.

Ubytování Alena

9,1

Ubytování Alena

Ubytovanie (Vidiecky dom) Ubytování Alena. Set in Suchohrdly, 18 km from Retz, Ubytování Alena offers barbecue facilities and free WiFi. Ubytovanie Ubytování Alena sa nachádza v meste Suchohrdly (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Ubytování Alena má celkové hodnotenie 9,1. Pre Vidiecky dom Ubytování Alena momentálne evidujeme 34 recenzií.

Prázdninový dům u lesa

8,8

Prázdninový dům u lesa

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Prázdninový dům u lesa. Ubytovanie Prázdninový dům u lesa sa nachádza v obci Suchohrdly a ponúka záhradu, vonkajší bazén a výhľad na jazero a bazén. Ubytovanie Prázdninový dům u lesa sa nachádza v meste Suchohrdly (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 116 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Prázdninový dům u lesa má celkové hodnotenie 8,8. Pre Dovolenkový dom Prázdninový dům u lesa momentálne evidujeme 24 recenzií.

Havranův dům Suchohrdly

7,9

Havranův dům Suchohrdly

Ubytovanie (Hostel) Havranův dům Suchohrdly. Havranův dům Suchohrdly has a garden, bar, a shared lounge and terrace in Suchohrdly. Ubytovanie Havranův dům Suchohrdly sa nachádza v meste Suchohrdly (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 22 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Havranův dům Suchohrdly má celkové hodnotenie 7,9. Pre Hostel Havranův dům Suchohrdly momentálne evidujeme 91 recenzií.

Chalupa Lucie Znojmo

6,8

Chalupa Lucie Znojmo

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa Lucie Znojmo. Tento rekreačný dom sa nachádza v obci Suchohrdly a ponúka záhradu s grilom. Využívať môžete terasu. Ubytovanie Chalupa Lucie Znojmo sa nachádza v meste Suchohrdly (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 239 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Chalupa Lucie Znojmo má celkové hodnotenie 6,8. Pre Dovolenkový dom Chalupa Lucie Znojmo momentálne evidujeme 7 recenzií.

Ubytovanie v meste Suchohrdly

Mesto Suchohrdly sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 2 hotelov a ubytovanie v meste Suchohrdly.