Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Újezd

V meste Újezd (Česká republika) máme celkom 1 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Újezd

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Újezd

U srubu - sportovni a rekreacni areal

9,8

U srubu - sportovni a rekreacni areal

Ubytovanie (Apartmány) U srubu - sportovni a rekreacni areal. Ubytovacie zariadenie U srubu - sportovni a rekreacni areal sa nachádza v obci Újezd, 40 km od Brna. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie U srubu - sportovni a rekreacni areal sa nachádza v meste Újezd (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 128 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie U srubu - sportovni a rekreacni areal má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmány U srubu - sportovni a rekreacni areal momentálne evidujeme 39 recenzií.

Penzion U Kostela

8,5

Penzion U Kostela

Ubytovanie (Penzión) Penzion U Kostela. Penzión U Kostela sa nachádza v obci Újezd ​​a ponúka bezplatné Wi-Fi. Každá izba je vybavená šatníkovou skriňou. Ubytovanie Penzion U Kostela sa nachádza v meste Újezd (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion U Kostela má celkové hodnotenie 8,5. Pre Penzión Penzion U Kostela momentálne evidujeme 40 recenzií.

Ubytovanie v meste Újezd

Mesto Újezd sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 1 hotelov a ubytovanie v meste Újezd.