Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Klentnice

V meste Klentnice (Česká republika) máme celkom 9 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Klentnice

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Klentnice

Apartmán Lavander

10

Apartmán Lavander

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Lavander. Apartmán Lavander sa nachádza v meste Klentnice v juhomoravskom regióne a má záhradu. Toto ubytovanie s výhľadom na bazén ponúka terasu a bazén. Ubytovanie Apartmán Lavander sa nachádza v meste Klentnice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán Lavander má celkové hodnotenie 10. Pre Apartmán Apartmán Lavander momentálne evidujeme 11 recenzií.

Ubytovani u Lysonku

9,6

Ubytovani u Lysonku

Ubytovanie (Apartmány) Ubytovani u Lysonku. Ubytování u Lysonku so záhradou a terasou poskytuje ubytovanie s bezplatným WiFi. Ubytovanie Ubytovani u Lysonku sa nachádza v meste Klentnice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Ubytovani u Lysonku má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmány Ubytovani u Lysonku momentálne evidujeme 141 recenzií.

Café Fara

9,4

Café Fara

Ubytovanie (Penzión) Café Fara. Tento penzión bol postavený v roku 2011 a ponúka svetlé, drevom obložené izby s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet, klimatizáciou, písacím stolom a... Ubytovanie Café Fara sa nachádza v meste Klentnice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 92 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Café Fara má celkové hodnotenie 9,4. Pre Penzión Café Fara momentálne evidujeme 56 recenzií.

Apartments Klentnice U Mikulova

9,1

Apartments Klentnice U Mikulova

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Klentnice U Mikulova. Ubytovanie Apartments Klentnice U Mikulova sa nachádza v obci Klentnice, 30 km od mestečka Laa an der Thaya. Ubytovanie Apartments Klentnice U Mikulova sa nachádza v meste Klentnice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartments Klentnice U Mikulova má celkové hodnotenie 9,1. Pre Apartmány Apartments Klentnice U Mikulova momentálne evidujeme 217 recenzií.

Penzion Proneco

9,1

Penzion Proneco

Ubytovanie (Penzión) Penzion Proneco. Penzión Proneco sa nachádza v obci Klentnice, v strede chránenej krajinnej oblasti Pálava a hosťom ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním, záhradu, vínny... Ubytovanie Penzion Proneco sa nachádza v meste Klentnice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Proneco má celkové hodnotenie 9,1. Pre Penzión Penzion Proneco momentálne evidujeme 260 recenzií.

Penzion Živá Pálava

8,7

Penzion Živá Pálava

Ubytovanie (Penzión) Penzion Živá Pálava. Penzión Živá Pálava sa nachádza v obci Klentnice v juhomoravskom kraji a ponúka sezónny vonkajší bazén, vínnu pivnicu a terasu. Všetky izby majú TV. Ubytovanie Penzion Živá Pálava sa nachádza v meste Klentnice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Živá Pálava má celkové hodnotenie 8,7. Pre Penzión Penzion Živá Pálava momentálne evidujeme 43 recenzií.

Guest House Blanka

8,6

Guest House Blanka

Ubytovanie (Penzión) Guest House Blanka. Penzión Blanka sa nachádza v obci Klentnice a ponúka záhradu, gril, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Guest House Blanka sa nachádza v meste Klentnice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Guest House Blanka má celkové hodnotenie 8,6. Pre Penzión Guest House Blanka momentálne evidujeme 260 recenzií.

Vinařství Pod Hradem

8,3

Vinařství Pod Hradem

Ubytovanie (Penzión) Vinařství Pod Hradem. Ubytovacie zariadenie Vinařství Pod Hradem vám ponúka ubytovanie v drevených sudoch vo vinici v obci Klentnice. Ubytovanie Vinařství Pod Hradem sa nachádza v meste Klentnice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Vinařství Pod Hradem má celkové hodnotenie 8,3. Pre Penzión Vinařství Pod Hradem momentálne evidujeme 122 recenzií.

Penzion Villa Verde Moravia

Penzion Villa Verde Moravia

Ubytovanie (Penzión) Penzion Villa Verde Moravia. Located in Klentnice, Penzion Villa Verde Moravia provides a garden and terrace. Free WiFi is available. Ubytovanie Penzion Villa Verde Moravia sa nachádza v meste Klentnice (Česko - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vila Matylda

Vila Matylda

Ubytovanie (Vila) Vila Matylda. Vila Matylda is located in Klentnice and offers a garden and a terrace. The accommodation is 39 km from Brno. Ubytovanie Vila Matylda sa nachádza v meste Klentnice (Česko - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 168 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Klentnice

Mesto Klentnice sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 9 hotelov a ubytovanie v meste Klentnice.