Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Pouzdřany

V meste Pouzdřany (Česká republika) máme celkom 2 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Pouzdřany

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Pouzdřany

Apartmány Habánská, celý dům

10

Apartmány Habánská, celý dům

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Apartmány Habánská, celý dům. Situated in Pouzdřany in the South Moravian region, Apartmány Habánská, celý dům has a terrace. Ubytovanie Apartmány Habánská, celý dům sa nachádza v meste Pouzdřany (Česko - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 250 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Old Time - Selský apartmán

9,7

Old Time - Selský apartmán

Ubytovanie (Apartmán) Old Time - Selský apartmán. Old Time is located in Pouzdřany. The property features garden views. The apartment is fitted with a flat-screen TV and 3 bedrooms. Ubytovanie Old Time - Selský apartmán sa nachádza v meste Pouzdřany (Česko - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 101 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmán ANNA Pouzdřany ev.č.52

9,6

Apartmán ANNA Pouzdřany ev.č.52

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán ANNA Pouzdřany ev.č.52. Situated in Pouzdřany, Apartmán ANNA Pouzdřany ev.č.52 features accommodation with a garden, free WiFi, a shared kitchen, and a shared lounge. Ubytovanie Apartmán ANNA Pouzdřany ev.č.52 sa nachádza v meste Pouzdřany (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 79 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán ANNA Pouzdřany ev.č.52 má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmán Apartmán ANNA Pouzdřany ev.č.52 momentálne evidujeme 9 recenzií.

Penzion "U Kudláčků"

9,2

Penzion "U Kudláčků"

Ubytovanie (Apartmánnový hotel) Penzion "U Kudláčků". Penzión "U Kudláčků" sa nachádza v obci Pouzdřany a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Penzion "U Kudláčků" sa nachádza v meste Pouzdřany (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion "U Kudláčků" má celkové hodnotenie 9,2. Pre Apartmánnový hotel Penzion "U Kudláčků" momentálne evidujeme 33 recenzií.

Old Time - Královský apartmán

Old Time - Královský apartmán

Ubytovanie (Apartmán) Old Time - Královský apartmán. Located in Pouzdřany in the South Moravian Region region, Old Time - Královský apartmán has a garden. Ubytovanie Old Time - Královský apartmán sa nachádza v meste Pouzdřany (Česko - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 130 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sklipek u Liany

Sklipek u Liany

Ubytovanie (Apartmán) Sklipek u Liany. Located in Pouzdřany in the South Moravian region, Sklipek u Liany features a terrace. Guests have access to free WiFi. Ubytovanie Sklipek u Liany sa nachádza v meste Pouzdřany (Česko - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Pouzdřany

Mesto Pouzdřany sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 2 hotelov a ubytovanie v meste Pouzdřany.