Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Bavory

V meste Bavory (Česká republika) máme celkom 3 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Bavory

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Bavory

U Floderů

9,3

U Floderů

Ubytovanie (Vidiecky dom) U Floderů. Ubytovacie zariadenie U Floderů sa nachádza v obci Bavory, 25 km od obce Laa an der Thaya. Ponúka spoločenskú miestnosť a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie U Floderů sa nachádza v meste Bavory (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie U Floderů má celkové hodnotenie 9,3. Pre Vidiecky dom U Floderů momentálne evidujeme 36 recenzií.

Guest House Degustarium

8,4

Guest House Degustarium

Ubytovanie (Penzión) Guest House Degustarium. Penzión Guest House Degustarium sa nachádza v obci Bavory a ponúka sezónny vonkajší bazén, záhradu, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Guest House Degustarium sa nachádza v meste Bavory (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Guest House Degustarium má celkové hodnotenie 8,4. Pre Penzión Guest House Degustarium momentálne evidujeme 51 recenzií.

Pálava Home Bavory

7,7

Pálava Home Bavory

Ubytovanie (Hostinec) Pálava Home Bavory. Pálava Home Bavory offers accommodation in Bavory. The accommodation provides free WiFi. All guest rooms in the inn are fitted with a kettle. Ubytovanie Pálava Home Bavory sa nachádza v meste Bavory (Česko - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion Kanon

Penzion Kanon

Ubytovanie (Penzión) Penzion Kanon. Featuring a garden and BBQ facilities, as well as a restaurant, Penzion Kanon is located in Bavory. Ubytovanie Penzion Kanon sa nachádza v meste Bavory (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Penzión Penzion Kanon nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Bavory

Mesto Bavory sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a ubytovanie v meste Bavory.