Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Hnanice

V meste Hnanice (Česká republika) máme celkom 4 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Hnanice

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Hnanice

penzion U Hrnčíře

9,7

penzion U Hrnčíře

Ubytovanie (Penzión) penzion U Hrnčíře. Penzion U Hrnčíře sa nachádza v obci Hnanice a má príslušenstvo na grilovanie a záhradu. Všetky izby majú kuchyňu a súkromnú kúpeľňu. Ubytovanie penzion U Hrnčíře sa nachádza v meste Hnanice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie penzion U Hrnčíře má celkové hodnotenie 9,7. Pre Penzión penzion U Hrnčíře momentálne evidujeme 28 recenzií.

Penzion Osada Havranů

9,4

Penzion Osada Havranů

Ubytovanie (Penzión) Penzion Osada Havranů. Penzión Osada Havranů ponúka ubytovanie v obci Hnanice, 48 km od Mikulova. Na mieste je k dispozícii bezplatné súkromné ​​parkovisko a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Penzion Osada Havranů sa nachádza v meste Hnanice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Osada Havranů má celkové hodnotenie 9,4. Pre Penzión Penzion Osada Havranů momentálne evidujeme 65 recenzií.

Hotel Vinice Hnanice

9

Hotel Vinice Hnanice

Ubytovanie (Hotel) Hotel Vinice Hnanice. Hotel Vinice Hnanice sa nachádza v Národnom parku Podyjí, uprostred viníc. Ubytovanie Hotel Vinice Hnanice sa nachádza v meste Hnanice (Česko - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Wellness Hotel Happy Star

8,9

Wellness Hotel Happy Star

Ubytovanie (Hotel) Wellness Hotel Happy Star. Tento hotel sa nachádza na okraji Národného parku Podyjí na hraniciach s Rakúskom. Ubytovanie Wellness Hotel Happy Star sa nachádza v meste Hnanice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Wellness Hotel Happy Star má celkové hodnotenie 8,9. Pre Hotel Wellness Hotel Happy Star momentálne evidujeme 701 recenzií.

Ubytovanie v meste Hnanice

Mesto Hnanice sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a ubytovanie v meste Hnanice.