Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Dubňany

V meste Dubňany (Česká republika) máme celkom 5 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Dubňany

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Dubňany

Apartmán u Zahrádky

9,1

Apartmán u Zahrádky

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán u Zahrádky. Apartmán u Zahrádky sa nachádza v meste Dubňany a ponúka gril a záhradu. Počas pobytu môžete využívať bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmán u Zahrádky sa nachádza v meste Dubňany (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán u Zahrádky má celkové hodnotenie 9,1. Pre Apartmán Apartmán u Zahrádky momentálne evidujeme 8 recenzií.

Vinařský Dům Kopeček

8,6

Vinařský Dům Kopeček

Ubytovanie (Penzión) Vinařský Dům Kopeček. Vinařský Dům Kopeček sa nachádza v Dubňanech, 47 km od Brna. Ponúka gril, výhľad do záhrady, Wi-Fi pripojenie zdarma a bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Vinařský Dům Kopeček sa nachádza v meste Dubňany (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Vinařský Dům Kopeček má celkové hodnotenie 8,6. Pre Penzión Vinařský Dům Kopeček momentálne evidujeme 31 recenzií.

Penzion Ludmila

8,6

Penzion Ludmila

Ubytovanie (Penzión) Penzion Ludmila. Penzion Ludmila ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a klimatizované izby v Dubňanoch. Poskytuje službu organizácie výletov a terasu. Ubytovanie Penzion Ludmila sa nachádza v meste Dubňany (Česko - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Na Učilišti

8,6

Na Učilišti

Ubytovanie (Penzión) Na Učilišti. Ubytovanie Na Učilišti v Dubňanoch ponúka spoločný salónik a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. V izbách je k dispozícii súkromná kúpeľňa. Ubytovanie Na Učilišti sa nachádza v meste Dubňany (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 23 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Na Učilišti má celkové hodnotenie 8,6. Pre Penzión Na Učilišti momentálne evidujeme 18 recenzií.

Penzion u Janky

8,5

Penzion u Janky

Ubytovanie (Penzión) Penzion u Janky. Penzión u Janky sa nachádza v obci Dubňany a ponúka vám sezónny vonkajší bazén, bar, záhradu s výbavou na grilovanie a bezplatné Wi-Fi pripojenie na... Ubytovanie Penzion u Janky sa nachádza v meste Dubňany (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion u Janky má celkové hodnotenie 8,5. Pre Penzión Penzion u Janky momentálne evidujeme 95 recenzií.

Ubytovanie v meste Dubňany

Mesto Dubňany sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 5 hotelov a ubytovanie v meste Dubňany.