Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Rakvice

V meste Rakvice (Česká republika) máme celkom 5 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Rakvice

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Rakvice

Penzion U Ďáblova kopyta

9,7

Penzion U Ďáblova kopyta

Ubytovanie (Penzión) Penzion U Ďáblova kopyta. Situated in Rakvice, Penzion U Ďáblova kopyta offers a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. All rooms feature a kitchenette and a private... Ubytovanie Penzion U Ďáblova kopyta sa nachádza v meste Rakvice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Penzion U Ďáblova kopyta má celkové hodnotenie 9,7. Pre Penzión Penzion U Ďáblova kopyta momentálne evidujeme 6 recenzií.

Bike Apartment

9,1

Bike Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Bike Apartment. Apartmán Bike sa nachádza v Rakviciach uprostred vinárskej oblasti Velkopavlovická a 300 metrov od mnohých cyklotrás. Ubytovanie Bike Apartment sa nachádza v meste Rakvice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Bike Apartment má celkové hodnotenie 9,1. Pre Apartmán Bike Apartment momentálne evidujeme 20 recenzií.

Penzion Janami

6,9

Penzion Janami

Ubytovanie (Penzión) Penzion Janami. Penzión Janami sa nachádza v obci Rakvice a ponúka vám bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a reštauráciu. Ubytovanie Penzion Janami sa nachádza v meste Rakvice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Janami má celkové hodnotenie 6,9. Pre Penzión Penzion Janami momentálne evidujeme 128 recenzií.

Penzion U Šutráku Rakvice

5,7

Penzion U Šutráku Rakvice

Ubytovanie (Penzión) Penzion U Šutráku Rakvice. Penzión U Šutráku Rakvice sa nachádza vo vinárskej oblasti Rakvice, hneď vedľa rybníka Šutrák vhodného na rybolov a kúpanie a len 5 minút jazdy autom od... Ubytovanie Penzion U Šutráku Rakvice sa nachádza v meste Rakvice (Česko - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

U Seckých

U Seckých

Ubytovanie (Apartmán) U Seckých. Situated in Rakvice in the South Moravian region, U Seckých has a terrace. The air-conditioned accommodation is 41 km from Laa an der Thaya. Ubytovanie U Seckých sa nachádza v meste Rakvice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Apartmán U Seckých nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytování v Rakvicích

Ubytování v Rakvicích

Ubytovanie (Apartmán) Ubytování v Rakvicích. Ubytování v Rakvicích is located in Rakvice. This property offers access to free WiFi. Ubytovanie Ubytování v Rakvicích sa nachádza v meste Rakvice (Česko - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 150 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Rakvice

Mesto Rakvice sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 5 hotelov a ubytovanie v meste Rakvice.