Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Moravská Nová Ves

V meste Moravská Nová Ves (Česká republika) máme celkom 12 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Moravská Nová Ves

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Moravská Nová Ves

Apartmán Hejč

9,6

Apartmán Hejč

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Hejč. Apartmán Hejč is located in Moravská Nová Ves. The apartment features mountain views and is 24 km from Valtice. Ubytovanie Apartmán Hejč sa nachádza v meste Moravská Nová Ves (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Apartmán Hejč má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmán Apartmán Hejč momentálne evidujeme 57 recenzií.

Ubytovani Salajkovi

9,5

Ubytovani Salajkovi

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ubytovani Salajkovi. Situated in Moravská Nová Ves, Ubytovani Salajkovi features accommodation with a terrace and free WiFi. The accommodation is 23 km from Valtice. Ubytovanie Ubytovani Salajkovi sa nachádza v meste Moravská Nová Ves (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 136 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Ubytovani Salajkovi má celkové hodnotenie 9,5. Pre Dovolenkový dom Ubytovani Salajkovi momentálne evidujeme 12 recenzií.

Vinný sklep

9,5

Vinný sklep

Ubytovanie (Apartmán) Vinný sklep. Ubytovacie zariadenie Vinný sklep sa nachádza v Moravskej Novej Vsi na Morave. Ubytovanie Vinný sklep sa nachádza v meste Moravská Nová Ves (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 166 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Vinný sklep má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmán Vinný sklep momentálne evidujeme 17 recenzií.

Penzion Vlasta

9,4

Penzion Vlasta

Ubytovanie (Penzión) Penzion Vlasta. Penzión Vlasta sa nachádza v Moravskej Novej Vsi, v Juhomoravskom kraji, 28 km od Mikulova. Ponúka gril a terasu. Ubytovanie Penzion Vlasta sa nachádza v meste Moravská Nová Ves (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Vlasta má celkové hodnotenie 9,4. Pre Penzión Penzion Vlasta momentálne evidujeme 9 recenzií.

Ubytování u Vlašiců

9,2

Ubytování u Vlašiců

Ubytovanie (Privát) Ubytování u Vlašiců. Ubytovacie zariadenie Ubytování u Vlašiců s možnosťou ubytovania s domácimi miláčikmi sa nachádza v obci Moravská Nová Ves, 29 km od mesta Mikulov. Ubytovanie Ubytování u Vlašiců sa nachádza v meste Moravská Nová Ves (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Ubytování u Vlašiců má celkové hodnotenie 9,2. Pre Privát Ubytování u Vlašiců momentálne evidujeme 15 recenzií.

Penzion Imrichovi

9,2

Penzion Imrichovi

Ubytovanie (Hostinec) Penzion Imrichovi. Penzion Imrichovi sa nachádza v Moravskej Novej Vsi. Ponúka terasu, bar, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a súkromné parkovisko. Ubytovanie Penzion Imrichovi sa nachádza v meste Moravská Nová Ves (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Imrichovi má celkové hodnotenie 9,2. Pre Hostinec Penzion Imrichovi momentálne evidujeme 11 recenzií.

Ubytování U Trati

9,2

Ubytování U Trati

Ubytovanie (Vidiecky dom) Ubytování U Trati. Ubytování U Trati is set in Moravská Nová Ves and offers a garden, a bar and barbecue facilities. Ubytovanie Ubytování U Trati sa nachádza v meste Moravská Nová Ves (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 27 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Ubytování U Trati má celkové hodnotenie 9,2. Pre Vidiecky dom Ubytování U Trati momentálne evidujeme 59 recenzií.

Penzion u Hřebačků

9,1

Penzion u Hřebačků

Ubytovanie (Penzión) Penzion u Hřebačků. Penzión u Hřebačků sa nachádza v obci Moravská Nová Ves a ponúka klimatizované izby s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Penzion u Hřebačků sa nachádza v meste Moravská Nová Ves (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion u Hřebačků má celkové hodnotenie 9,1. Pre Penzión Penzion u Hřebačků momentálne evidujeme 98 recenzií.

penzion Selský dvůr

9

penzion Selský dvůr

Ubytovanie (Penzión) penzion Selský dvůr. Penzión Selský dvůr sa nachádza v Moravskej Novej Vsi a má záhradu, bar, spoločný salónik a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie penzion Selský dvůr sa nachádza v meste Moravská Nová Ves (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 22 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie penzion Selský dvůr má celkové hodnotenie 9. Pre Penzión penzion Selský dvůr momentálne evidujeme 13 recenzií.

Ubytování Medlov

8,3

Ubytování Medlov

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ubytování Medlov. Dovolenkový dom Ubytování Medlov sa nachádza v Moravskej Novej Vsi, 23 km od Valtíc. Ubytovanie Ubytování Medlov sa nachádza v meste Moravská Nová Ves (Česko - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 145 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion Slunce nad Vinným Sklepem

8

Penzion Slunce nad Vinným Sklepem

Ubytovanie (Hostinec) Penzion Slunce nad Vinným Sklepem. Penzion Slunce nad Vinným Sklepem sa nachádza v obci Moravská Nová Ves a má záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Penzion Slunce nad Vinným Sklepem sa nachádza v meste Moravská Nová Ves (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 16 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Slunce nad Vinným Sklepem má celkové hodnotenie 8. Pre Hostinec Penzion Slunce nad Vinným Sklepem momentálne evidujeme 33 recenzií.

Za vodou

7,7

Za vodou

Ubytovanie (Vidiecky dom) Za vodou. Situated in Moravská Nová Ves, 23 km from Valtice, Za vodou features a shared lounge and free WiFi. There is a seating and a dining area in all units. Ubytovanie Za vodou sa nachádza v meste Moravská Nová Ves (Česko - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 17 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vinný Sklep U Terezy a Jakuba

7,1

Vinný Sklep U Terezy a Jakuba

Ubytovanie (Apartmány) Vinný Sklep U Terezy a Jakuba. Ubytovacie zariadenie Vinný Sklep U Terezy a Jakuba sa nachádza v obci Moravská Nová Ves a ponúka vlastnú vínnu pivnicu, ubytovanie s vlastným stravovaním,... Ubytovanie Vinný Sklep U Terezy a Jakuba sa nachádza v meste Moravská Nová Ves (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Vinný Sklep U Terezy a Jakuba má celkové hodnotenie 7,1. Pre Apartmány Vinný Sklep U Terezy a Jakuba momentálne evidujeme 77 recenzií.

Penzion Bolero

Penzion Bolero

Ubytovanie (Penzión) Penzion Bolero. Penzion Bolero in Moravská Nová Ves features a bar and a terrace. The accommodation offers a shared kitchen and free WiFi throughout the property. Ubytovanie Penzion Bolero sa nachádza v meste Moravská Nová Ves (Česko - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmán u Bolera

Apartmán u Bolera

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán u Bolera. Apartmán u Bolera is situated in Moravská Nová Ves and offers a bar and a terrace. The accommodation is 24 km from Valtice. Ubytovanie Apartmán u Bolera sa nachádza v meste Moravská Nová Ves (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Apartmán Apartmán u Bolera nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Moravská Nová Ves

Mesto Moravská Nová Ves sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 12 hotelov a ubytovanie v meste Moravská Nová Ves.