Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Čejkovice

V meste Čejkovice (Česká republika) máme celkom 6 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Čejkovice

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Čejkovice

Vinařství Novotný

9,5

Vinařství Novotný

Ubytovanie (Penzión) Vinařství Novotný. Ubytovacie zariadenie Vinařství Novotný sa nachádza v obci Čejkovice a okrem ubytovania ponúka záhradu a spoločný priestor s kuchyňou, ktorá je k... Ubytovanie Vinařství Novotný sa nachádza v meste Čejkovice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Vinařství Novotný má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Vinařství Novotný momentálne evidujeme 54 recenzií.

Pohoda Morava

9,5

Pohoda Morava

Ubytovanie (Apartmány) Pohoda Morava. Pohoda Morava is located in Čejkovice. The apartment provides guests with a terrace, garden views, a seating area, a flat-screen TV, a fully equipped... Ubytovanie Pohoda Morava sa nachádza v meste Čejkovice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Pohoda Morava má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmány Pohoda Morava momentálne evidujeme 60 recenzií.

Vinařství Pastorek

9,5

Vinařství Pastorek

Ubytovanie (Penzión) Vinařství Pastorek. Penzión Vinařství Pastorek ponúka ubytovanie v obci Čejkovice. Ubytovanie Vinařství Pastorek sa nachádza v meste Čejkovice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Vinařství Pastorek má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Vinařství Pastorek momentálne evidujeme 90 recenzií.

Vinařství Koliba

9,3

Vinařství Koliba

Ubytovanie (Apartmány) Vinařství Koliba. Vinařství Koliba ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a priestorom na posedenie v obci Čejkovice. Ubytovanie Vinařství Koliba sa nachádza v meste Čejkovice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Vinařství Koliba má celkové hodnotenie 9,3. Pre Apartmány Vinařství Koliba momentálne evidujeme 11 recenzií.

Penzion v parku

8,8

Penzion v parku

Ubytovanie (Penzión) Penzion v parku. Penzión v parku sa nachádza v parku, 400 metrov od centra obce Čejkovice. Ubytovanie Penzion v parku sa nachádza v meste Čejkovice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion v parku má celkové hodnotenie 8,8. Pre Penzión Penzion v parku momentálne evidujeme 30 recenzií.

Čejkovický domeček

8,2

Čejkovický domeček

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Čejkovický domeček. Located in Čejkovice in the South Moravian region, Čejkovický domeček features a terrace and garden views. Ubytovanie Čejkovický domeček sa nachádza v meste Čejkovice (Česko - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Boutique Hotel Vinařství Škrobák

Boutique Hotel Vinařství Škrobák

Ubytovanie (Hotel) Boutique Hotel Vinařství Škrobák. Set in Čejkovice, BOUTIQUE HOTEL ŠKROBÁK features a restaurant, a bar and a terrace. Free WiFi is available. Ubytovanie Boutique Hotel Vinařství Škrobák sa nachádza v meste Čejkovice (Česko - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 115 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

HOTEL CHATEAU ZAMEK CEJKOVICE

HOTEL CHATEAU ZAMEK CEJKOVICE

Ubytovanie (Hotel) HOTEL CHATEAU ZAMEK CEJKOVICE. Boasting a restaurant and free WiFi, HOTEL CHATEAU ZAMEK CEJKOVICE is located in Čejkovice. Among the various facilities are a garden and a terrace. Ubytovanie HOTEL CHATEAU ZAMEK CEJKOVICE sa nachádza v meste Čejkovice (Česko - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion Na Vyhlídce

Penzion Na Vyhlídce

Ubytovanie (Apartmán) Penzion Na Vyhlídce. Penzion Na Vyhlídce is located in Čejkovice. The accommodation is 27 km from Valtice. Ubytovanie Penzion Na Vyhlídce sa nachádza v meste Čejkovice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Apartmán Penzion Na Vyhlídce nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Čejkovice

Mesto Čejkovice sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 6 hotelov a ubytovanie v meste Čejkovice.