Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Klobouky u Brna

V meste Klobouky u Brna (Česká republika) máme celkom 4 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Klobouky u Brna

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Klobouky u Brna

Areal Hradišek

9,3

Areal Hradišek

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Areal Hradišek. Areal Hradišek ponúka ubytovanie s prístupom do sauny v meste Klobouky u Brna. Počas pobytu môžete využívať bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Areal Hradišek sa nachádza v meste Klobouky u Brna (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Areal Hradišek má celkové hodnotenie 9,3. Pre Dovolenkové domy Areal Hradišek momentálne evidujeme 19 recenzií.

Ubytování Klobouky

8,7

Ubytování Klobouky

Ubytovanie (Apartmán) Ubytování Klobouky. Situated in Klobouky u Brna in the South Moravian region, Ubytování Klobouky is a 3-star property boasting free WiFi. Ubytovanie Ubytování Klobouky sa nachádza v meste Klobouky u Brna (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Ubytování Klobouky má celkové hodnotenie 8,7. Pre Apartmán Ubytování Klobouky momentálne evidujeme 15 recenzií.

Motel Podkova

8,4

Motel Podkova

Ubytovanie (Motel) Motel Podkova. Motel Podkova sa nachádza v obci Klobouky u Brna a ponúka bar, bezplatné WiFi a súkromné parkovisko. Ubytovanie Motel Podkova sa nachádza v meste Klobouky u Brna (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Motel Podkova má celkové hodnotenie 8,4. Pre Motel Motel Podkova momentálne evidujeme 43 recenzií.

Dum Slunicko

8,4

Dum Slunicko

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Dum Slunicko. Situated in Klobouky u Brna, Dum Slunicko features accommodation with a private pool and free WiFi. Ubytovanie Dum Slunicko sa nachádza v meste Klobouky u Brna (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Dum Slunicko má celkové hodnotenie 8,4. Pre Dovolenkový dom Dum Slunicko momentálne evidujeme 5 recenzií.

Ubytovanie v meste Klobouky u Brna

Mesto Klobouky u Brna sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a ubytovanie v meste Klobouky u Brna.