Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Ostrovačice

V meste Ostrovačice (Česká republika) máme celkom 3 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Ostrovačice

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Ostrovačice

Hotel D1

9,4

Hotel D1

Ubytovanie (Hotel) Hotel D1. Hotel D1 sa nachádza v obci Ostrovačice, 5 km od Masarykovho okruhu a ponúka klimatizované ubytovanie a bar. Ubytovanie Hotel D1 sa nachádza v meste Ostrovačice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel D1 má celkové hodnotenie 9,4. Pre Hotel Hotel D1 momentálne evidujeme 447 recenzií.

Hotel & Restaurant U NEDBÁLKŮ

9,3

Hotel & Restaurant U NEDBÁLKŮ

Ubytovanie (Hotel) Hotel & Restaurant U NEDBÁLKŮ. Hotel a reštaurácia U Nedbálků v Ostravačiciach sa nchádza neďaleko diaľnice D1 a 2 km od závodisko Brno MotoGP. Ubytovanie Hotel & Restaurant U NEDBÁLKŮ sa nachádza v meste Ostrovačice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel & Restaurant U NEDBÁLKŮ má celkové hodnotenie 9,3. Pre Hotel Hotel & Restaurant U NEDBÁLKŮ momentálne evidujeme 128 recenzií.

Camp Alpa

7,3

Camp Alpa

Ubytovanie (Dovolenkový park) Camp Alpa. Kemping Alpa sa nachádza len 20 minút jazdy autom od Brna a hosťom ponúka ubytovacie jednotky s terasou s priestorom na posedenie, písacím stolom a... Ubytovanie Camp Alpa sa nachádza v meste Ostrovačice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 27 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Camp Alpa má celkové hodnotenie 7,3. Pre Dovolenkový park Camp Alpa momentálne evidujeme 34 recenzií.

Ubytovanie v meste Ostrovačice

Mesto Ostrovačice sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a ubytovanie v meste Ostrovačice.