Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Blučina

V meste Blučina (Česká republika) máme celkom 2 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Blučina

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Blučina

Penzion Xaver

8,1

Penzion Xaver

Ubytovanie (Penzión) Penzion Xaver. Penzión Xaver sa nachádza v meste Blučina a ponúka spoločný salónik a bar. Hostia majú k dispozícii izbovú službu, reštauráciu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Penzion Xaver sa nachádza v meste Blučina (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 20 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Xaver má celkové hodnotenie 8,1. Pre Penzión Penzion Xaver momentálne evidujeme 207 recenzií.

Penzion - Vinařství Hanuš

7,9

Penzion - Vinařství Hanuš

Ubytovanie (Penzión) Penzion - Vinařství Hanuš. Penzión Vinařství Hanuš sa nachádza v obci Blučina vo vinárskom regióne Velkopavlovická. Ubytovanie Penzion - Vinařství Hanuš sa nachádza v meste Blučina (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion - Vinařství Hanuš má celkové hodnotenie 7,9. Pre Penzión Penzion - Vinařství Hanuš momentálne evidujeme 37 recenzií.

Ubytovanie v meste Blučina

Mesto Blučina sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 2 hotelov a ubytovanie v meste Blučina.