Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Hrušky

V meste Hrušky (Česká republika) máme celkom 4 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Hrušky

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Hrušky

Apartmán Hrušky

9,7

Apartmán Hrušky

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Hrušky. Apartmán Hrušky sa nachádza v obci Hruška a ponúka ubytovanie s terasou. Hostia ubytovaní v apartmáne môžu využívať komplete vybavenú kuchyňu. Ubytovanie Apartmán Hrušky sa nachádza v meste Hrušky (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán Hrušky má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Apartmán Hrušky momentálne evidujeme 7 recenzií.

Kulturně Společenské Centrum

9

Kulturně Společenské Centrum

Ubytovanie (Penzión) Kulturně Společenské Centrum. Ubytovanie Kulturně Společenské Centrum sa nachádza v obci Hrušky. Niektoré ubytovacie jednotky majú pohodlný priestor na posedenie. Ubytovanie Kulturně Společenské Centrum sa nachádza v meste Hrušky (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Kulturně Společenské Centrum má celkové hodnotenie 9. Pre Penzión Kulturně Společenské Centrum momentálne evidujeme 24 recenzií.

Bed&Breakfast Eurobit

8,7

Bed&Breakfast Eurobit

Ubytovanie (Bed and breakfast) Bed&Breakfast Eurobit. Bed & Breakfast Eurobit s reštauráciou sa nachádza na benzínovej čerpacej stanici Hrušky, 24 km od Mikulova a 43 km od rakúskej obce Laa an der Thaya. Ubytovanie Bed&Breakfast Eurobit sa nachádza v meste Hrušky (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Bed&Breakfast Eurobit má celkové hodnotenie 8,7. Pre Bed and breakfast Bed&Breakfast Eurobit momentálne evidujeme 91 recenzií.

Ubytovanie v meste Hrušky

Mesto Hrušky sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a ubytovanie v meste Hrušky.