Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Starovičky

V meste Starovičky (Česká republika) máme celkom 2 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Starovičky

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Starovičky

Apartmány pod Pálavou

9,6

Apartmány pod Pálavou

Ubytovanie (Penzión) Apartmány pod Pálavou. Apartmány pod Pálavou sa nachádzajú v obci Starovičky a ponúkajú záhradu, gril, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmány pod Pálavou sa nachádza v meste Starovičky (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmány pod Pálavou má celkové hodnotenie 9,6. Pre Penzión Apartmány pod Pálavou momentálne evidujeme 11 recenzií.

Chalupa na vinařské stezce

9,4

Chalupa na vinařské stezce

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa na vinařské stezce. Situated in Starovičky, Chalupa na vinařské stezce features accommodation with a private pool, a terrace and pool views. Ubytovanie Chalupa na vinařské stezce sa nachádza v meste Starovičky (Česko - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 370 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Levandule a Palava

8,9

Levandule a Palava

Ubytovanie (Penzión) Levandule a Palava. Penzión Levandule a Palava sa nachádza v obci Starovičky. Ponúka bar, záhradu, gril a bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch. Ubytovanie Levandule a Palava sa nachádza v meste Starovičky (Česko - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 29 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmán Starovičky 406

Apartmán Starovičky 406

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Starovičky 406. Apartmán Starovičky 406 is situated in Starovičky. Free WiFi is available. The apartment consists of 1 bathroom and a living room. Ubytovanie Apartmán Starovičky 406 sa nachádza v meste Starovičky (Česko - Juhomoravský kraj).

Ubytovanie v meste Starovičky

Mesto Starovičky sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 2 hotelov a ubytovanie v meste Starovičky.