Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Sloup

V meste Sloup (Česká republika) máme celkom 3 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Sloup

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Sloup

Hotel Stara Skola

8,4

Hotel Stara Skola

Ubytovanie (Hotel) Hotel Stara Skola. Hotel Stará Škola je situovaný v starostlivo zrekonštruovanej bývalej budove školy a nachádza sa v centre mesta Sloup v Moravskom krase. Ubytovanie Hotel Stara Skola sa nachádza v meste Sloup (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Stara Skola má celkové hodnotenie 8,4. Pre Hotel Hotel Stara Skola momentálne evidujeme 124 recenzií.

Penzion Sloup

Penzion Sloup

Ubytovanie (Apartmán) Penzion Sloup. Situated in Sloup, Penzion Sloup offers accommodation with free WiFi and access to a garden with a terrace. Ubytovanie Penzion Sloup sa nachádza v meste Sloup (Česko - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 29 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chata v Moravském krasu

Chata v Moravském krasu

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata v Moravském krasu. Chata v Moravském krasu is set in Sloup and offers barbecue facilities. The property has garden views and is 41 km from Brno. Ubytovanie Chata v Moravském krasu sa nachádza v meste Sloup (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Dovolenkový dom Chata v Moravském krasu nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Sloup

Mesto Sloup sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a ubytovanie v meste Sloup.