Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Zaječí

V meste Zaječí (Česká republika) máme celkom 10 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Zaječí

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Zaječí

Apartmány Zaječák

9,6

Apartmány Zaječák

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Zaječák. Apartmány Zaječák sa nachádzajú v obci Zaječí, 37 km od mestečka Laa an der Thaya. Ponúkajú terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmány Zaječák sa nachádza v meste Zaječí (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 116 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmány Zaječák má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmány Apartmány Zaječák momentálne evidujeme 7 recenzií.

Vinarstvi Herufek

9,5

Vinarstvi Herufek

Ubytovanie (Penzión) Vinarstvi Herufek. Vinárstvi Herufek sa nachádza v obci Zaječi. Ponúka gril, spoločný salónik, bezplatné Wi-Fi a súkromné parkovisko. Ubytovanie Vinarstvi Herufek sa nachádza v meste Zaječí (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Vinarstvi Herufek má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Vinarstvi Herufek momentálne evidujeme 10 recenzií.

Kanika ubytování v soukromí

8,9

Kanika ubytování v soukromí

Ubytovanie (Privát) Kanika ubytování v soukromí. Ubytovanie v súkromí Kanika sa nachádza na južne Morave v obci Zaječí, 37 km od Brna. Svojim hosťom ponúka ubytovanie s krytou a slnečnou terasou. Ubytovanie Kanika ubytování v soukromí sa nachádza v meste Zaječí (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Kanika ubytování v soukromí má celkové hodnotenie 8,9. Pre Privát Kanika ubytování v soukromí momentálne evidujeme 38 recenzií.

Vinařství U Kapličky

8,9

Vinařství U Kapličky

Ubytovanie (Hotel) Vinařství U Kapličky. Vinařství U Kapličky sa nachádza v obci Zaječí a ponúka reštauráciu, vonkajší bazén, bar a záhradu. Ubytovať sa môžete v rodinných izbách. Ubytovanie Vinařství U Kapličky sa nachádza v meste Zaječí (Česko - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion Zajecak

8,7

Penzion Zajecak

Ubytovanie (Penzión) Penzion Zajecak. Penzión Zaječák sa nachádza v obci Zaječí a ponúka záhradu, bar a terasu. Ubytovanie Penzion Zajecak sa nachádza v meste Zaječí (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 29 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Zajecak má celkové hodnotenie 8,7. Pre Penzión Penzion Zajecak momentálne evidujeme 226 recenzií.

Penzion u Palečků

8,5

Penzion u Palečků

Ubytovanie (Penzión) Penzion u Palečků. Penzión u Palečků sa nachádza v obci Zaječí a ponúka hosťom klimatizované izby s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Penzion u Palečků sa nachádza v meste Zaječí (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion u Palečků má celkové hodnotenie 8,5. Pre Penzión Penzion u Palečků momentálne evidujeme 40 recenzií.

Pura Vida

8,4

Pura Vida

Ubytovanie (Penzión) Pura Vida. Penzión Pura Vida sa nachádza vo vinárskej dedinke Zaječí a svojim hosťom ponúka vínnu pivnicu a požičovňu bicyklov. Ubytovanie Pura Vida sa nachádza v meste Zaječí (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Pura Vida má celkové hodnotenie 8,4. Pre Penzión Pura Vida momentálne evidujeme 107 recenzií.

Penzion Zajíček

8,2

Penzion Zajíček

Ubytovanie (Penzión) Penzion Zajíček. Penzion Zajíček sa nachádza v obci Zaječí a ponúka gril a terasu. V ubytovacom zariadení je k dispozícii spoločná kuchyňa a spoločný salónik. Ubytovanie Penzion Zajíček sa nachádza v meste Zaječí (Česko - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytování u Šenkýřky

Ubytování u Šenkýřky

Ubytovanie (Apartmán) Ubytování u Šenkýřky. Ubytování u Šenkýřky is situated in Zaječí and offers a shared lounge, barbecue facilities and a terrace. The accommodation is 37 km from Laa an der Thaya. Ubytovanie Ubytování u Šenkýřky sa nachádza v meste Zaječí (Česká republika - Juhomoravský kraj). Pre Apartmán Ubytování u Šenkýřky nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Penzion Zaječský šenk

Penzion Zaječský šenk

Ubytovanie (Hostinec) Penzion Zaječský šenk. Penzion Zaječský šenk in Zaječí provides accommodation with ski-to-door access and a terrace. Ubytovanie Penzion Zaječský šenk sa nachádza v meste Zaječí (Česká republika - Juhomoravský kraj). Pre Hostinec Penzion Zaječský šenk nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytování Zajíček

Ubytování Zajíček

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ubytování Zajíček. Featuring a spa bath, Ubytování Zajíček is located in Zaječí. The accommodation is 37 km from Laa an der Thaya. Ubytovanie Ubytování Zajíček sa nachádza v meste Zaječí (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 207 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Dovolenkový dom Ubytování Zajíček nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Zaječí

Mesto Zaječí sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 10 hotelov a ubytovanie v meste Zaječí.