Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Pohořelice

V meste Pohořelice (Česká republika) máme celkom 3 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Pohořelice

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Pohořelice

Apartmány Jižní Morava

9,6

Apartmány Jižní Morava

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Jižní Morava. Apartmány Jižní Morava sa nachádzajú v obci Pohořelice, 37 km od mesta Laa an der Thaya. Ponúkajú záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmány Jižní Morava sa nachádza v meste Pohořelice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Apartmány Jižní Morava má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmány Apartmány Jižní Morava momentálne evidujeme 22 recenzií.

In Vino Bed & Breakfast

8,7

In Vino Bed & Breakfast

Ubytovanie (Penzión) In Vino Bed & Breakfast. Rodinou prevádzkovaný Bed & Breakfast In Vino sa nachádza v centre Pohořelíc. Ponúka moderne zariadené izby s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie In Vino Bed & Breakfast sa nachádza v meste Pohořelice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie In Vino Bed & Breakfast má celkové hodnotenie 8,7. Pre Penzión In Vino Bed & Breakfast momentálne evidujeme 342 recenzií.

Hotel Le Café

8,5

Hotel Le Café

Ubytovanie (Hotel) Hotel Le Café. Hotel Le Café sa nachádza v Pohořeliciach neďaleko cesty E461, približne v polovici cesty medzi rakúskou hranicou a Brnom. Ubytovanie Hotel Le Café sa nachádza v meste Pohořelice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Hotel Le Café má celkové hodnotenie 8,5. Pre Hotel Hotel Le Café momentálne evidujeme 322 recenzií.

Ubytovanie v meste Pohořelice

Mesto Pohořelice sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a ubytovanie v meste Pohořelice.