Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Kurdějov

V meste Kurdějov (Česká republika) máme celkom 5 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Kurdějov

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Kurdějov

Villa Corner

9,6

Villa Corner

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Corner. Dovolenkový dom Vila Corner sa nachádza v meste Kurdějov, ponúka záhradu i terasu. Ubytovanie Villa Corner sa nachádza v meste Kurdějov (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 240 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Villa Corner má celkové hodnotenie 9,6. Pre Dovolenkový dom Villa Corner momentálne evidujeme 26 recenzií.

Apartmány na Farmě

9,6

Apartmány na Farmě

Ubytovanie (Farma) Apartmány na Farmě. Apartmány na Farmě sa nachádzajú v obci Kurdějov a ponúkajú ubytovanie vybavené TV s plochou obrazovkou. Ubytovanie Apartmány na Farmě sa nachádza v meste Kurdějov (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmány na Farmě má celkové hodnotenie 9,6. Pre Farma Apartmány na Farmě momentálne evidujeme 20 recenzií.

Kurdějov 52

9,6

Kurdějov 52

Ubytovanie (Vidiecky dom) Kurdějov 52. Situated in Kurdějov, Kurdějov 52 offers garden, free WiFi, a 24-hour front desk, and a tour desk. Ubytovanie Kurdějov 52 sa nachádza v meste Kurdějov (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Kurdějov 52 má celkové hodnotenie 9,6. Pre Vidiecky dom Kurdějov 52 momentálne evidujeme 8 recenzií.

Penzion U Králíků

9,3

Penzion U Králíků

Ubytovanie (Penzión) Penzion U Králíků. Rodinou prevádzkovaný penzión U Králíků sa nachádza v obci Kurdějov, 30 km od Brna. Ubytovanie Penzion U Králíků sa nachádza v meste Kurdějov (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion U Králíků má celkové hodnotenie 9,3. Pre Penzión Penzion U Králíků momentálne evidujeme 147 recenzií.

Hotel Kurdějov

7,9

Hotel Kurdějov

Ubytovanie (Hotel) Hotel Kurdějov. Hotel Kurdějov sa nachádza v moravskej vinárskej oblasti v obci Kurdějov a za príplatok ponúka krytý relaxačný bazén, tenisovú halu, saunu a bowling. Ubytovanie Hotel Kurdějov sa nachádza v meste Kurdějov (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Kurdějov má celkové hodnotenie 7,9. Pre Hotel Hotel Kurdějov momentálne evidujeme 203 recenzií.

Žabinec - Penzion, Vinotéka

Žabinec - Penzion, Vinotéka

Ubytovanie (Penzión) Žabinec - Penzion, Vinotéka. Žabinec - Penzion, Vinotéka has a restaurant, bar, a garden and terrace in Kurdějov. A tour desk can provide information on the area. Ubytovanie Žabinec - Penzion, Vinotéka sa nachádza v meste Kurdějov (Česko - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 137 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Kurdějov

Mesto Kurdějov sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 5 hotelov a ubytovanie v meste Kurdějov.